Menu

KOSZULKI CIĄŻOWE Z NADRUKIEM

KOSZULKI CIĄŻOWE Z NADRUKIEM 

Koszulki ciążowe z własnym nadrukiem

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. W naszym sklepie znajdziecie ubrania, które pozwolą czuć się wygodnie i swobodnie przez dziewięć miesięcy. Z myślą o przyszłych mamach, wykonujemy koszulki ciążowe z własnym nadrukiem, które podkreślają ten piękny stan. Zanim wykonamy nadruk na koszulce ciążowej, najpierw jest ona starannie szyta w naszej pracowni krawieckiej, gdzie czuwamy nad jakością każdego egzemplarza. Nadruki możemy wykonać zarówno na całości koszulki, na jej przedzie, oraz z tyłu, to Ty decydujesz

Pomysł na nadruk

Co może się znaleźć na koszulkach z nadrukiem dla ciężarnej? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Możesz przekazać w ten sposób całemu światu, że już wkrótce zostaniesz mamą, wyrazić, co czujesz, albo zakomunikować rodzinie, kto mieszka w środku. Podpowiadamy, że taka koszulka sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również podczas sesji brzuszkowej. Prześlij nam tekst, grafikę wzorcową albo po prostu napisz, jaki pomysł siedzi w Twojej głowie, a my postaramy się spełnić Twoje „zachcianki”, najlepiej jak tylko potrafimy.

Śmieszne koszulki ciążowe z nadrukiem to nasza specjalność! Uśmiech na twarzy przyszłej mamy i zdjęcia w ubraniach koszulowe.com to dla nas najlepsza rekomendacja.

W tej kategorii nie ma produktów.
Compare