Menu

TSHIRT DLA TATY

TSHIRT DLA TATY  

Koszulki z nadrukiem dla taty

Koszulki dla taty to zawsze trafiony prezent z okazji Dnia Taty. Dlaczego? Pierwszy powód jest taki, że każdy Tata nosi koszulki :) Tshirt jest obowiązkową pozycją w szafie każdego faceta. W Dniu Taty może dostać tshirt, który będzie nie tylko ubraniem, ale również... wyznaniem :)

Jeśli masz jeszcze malutkie dziecko, pomagasz mu z pewnością wybrać odpowiedni prezent na dzień taty. Na pewno robicie wspólnie laurkę, a może nawet córka czy syn próbują samodzielnie napisać wyraz "tata". A może to pierwszy Dzień Taty w Waszej historii? Wiemy, że chcecie, aby ten pierwszy dzień taty był niezapomniany. Piękny i wyjątkowy prezent dla taty może być namiastką i przywoływać wspomnienia dnia, w którym został ojcem.

W koszulove.com wybierzesz różnorodne koszulki na dzień taty.

Zobacz również takie same  Bluzy dla taty i dziecka

Koszulki z nadrukiem na dzień taty


Nasze sztandardowe koszulki to:
"Już mama idzie" - która opisuje z przymrużeniem oka bezradność Taty wobec supermocy Mamy. Oczywiście wiemy, że dzisiejsi tatusiowie wcale nie ustępują Mamom w zaangażowaniu w rodzicielskie sprawy, jednak możemy ze względu na poczucie humoru sprezentować koszulkę z właśnie takim napisem.
"I make adorable babies" - coś anglojęzycznego dla tych z Was, które chcą podkreślić jak urocze są Wasze dzieci.

Zestawy koszulek tata + dziecko


W tych koszulkach dla taty i dziecka stawiamy na dopasowanie i dobrą komunikację. Te koszulki uzupełniają się hasłami: "Chłopaki rządzą" lub "Chłopaki nie płaczą" nawiązują do kultowych filmów, podobnie jak "Storm Pooper" i "Lord Fader". Co tu kryć - popkultura dostarczyła wiele tematów na koszulki dla taty i syna oraz dla taty i córki.

Zestaw koszulek tata + dziecko full print


Multikolorowe koszulki które są całe zadrukowane - to nasza propozycja na ten rok i tegoroczny Dzień Taty!
Te koszulki mają turboprzewagę - są kolorowe, wesołe, zadrukowane od szwu do szwu, uszyte w Polsce. Chcesz poznać więcej powodów, dla których takie zestawy to strzał w dziesiątkę na Dzień Taty? Oto ostateczny powód - ten nadruk jest ultraodporny na pranie. A w dodatku - jest niewyczuwalny w dotyku. 

Koszulki interaktywne na Dzień Taty


Te koszulki inicjują wspólną zabawę. Dzięki kolorowym, arcyciekawym nadrukom te koszulki przyciągają uwagę Dziecka. Nawet się nie obejrzysz, a Tata i Maluch będą bawili się w najlepsze. Nadruki na koszulki przygotowaliśmy w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności - dziecko może wskazywać i nazywać zwierzątka na koszulce Taty, nazywać kolory, kształty, liczyć obiekty. Zabawy z nimi będzie bez liku.
Koszulki interaktywne to nasz autorski pomysł wynikający z doświadczenia z Maluchami. Jako rodzice wiemy, że to, czego pragną Dzieci to wcale nie zabawki, ale wspólny czas spędzony z nimi.

Jest 64 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 64 elementów
Compare