Menu

Z TWOIM NADRUKIEM

Z TWOIM NADRUKIEM 

Koszulki dla taty z własnym nadrukiem

Pokaż mu, że jest najwspanialszym tatą na świecie! Koszulki dla taty z własnym nadrukiem to idealny pomysł na prezent, na każdą okazję. Możesz przygotować dla niego t-shirt na Dzień Ojca, urodziny, imieniny czy gwiazdkę. Okazji jest naprawdę wiele!

 

Nie wiesz, jak w ciekawy i niezapomniany sposób podzielić się z nim informacją o przyszłym dziecku? Zaprojektuj dla niego specjalną koszulkę, a my ją przygotujemy!

 

Stawiamy na prostotę

Nie musisz znać się na programach graficznych. Wystarczy, że wyślesz do nas mailem, na adres sklep@koszulove.com napis, który ma pojawić się na koszulce lub grafikę. Możemy wykonać nadruk w dwóch miejscach. Przed przystąpieniem do druku otrzymasz projekt do akceptacji.

 

Tego typu koszulki dla taty z własnym nadrukiem wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Chodzi tu nie tylko o tkaninę, z której powstają nasze t-shirty, a więc 100%, miękką i przewiewną bawełnę. Sam print jest niezwykle wytrzymały i przetrwa wiele prań, towarzysząc Wam przez kolejne lata. W Koszulove cenimy sobie trwałość naszych produktów. Dlatego właśnie nasze koszulki wyposażone są w podwójne przeszycia, dzięki czemu są niezwykle mocne.

 

Bardzo ważne jest to, że nie oferujemy klasycznych t-shirtów, w których nie wygląda się korzystnie. Rękawki przeszywane są po łuku, dzięki czemu nadają sylwetce pięknej linii. Koszulki oferujemy w dwóch kolorach: białym oraz szarym.

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare