Menu

WALENTYNKI - PREZENTY

WALENTYNKI - PREZENTY 

Prezent na walentynki – od kiedy dajemy sobie podarki?

Coroczne święto zakochanych przypada 14 lutego, a jego nazwa pochodzi oczywiście od świętego Walentego, którego wspomnienie tego dnia obchodzi się w kościele.

 

Najpierw walentynki świętowała południowa i zachodnia Europa, nierzadko już od czasów Cesarstwa Rzymskiego. Zwyczajem w tym dniu było m.in. wysyłanie sobie listów zawierających miłosne wyznania pisane wierszem. Do Polski walentynki trafiły nieco później, ale od razu przebojem zdobyły serca oraz umysły młodych zakochanych. Prawdziwą popularność zdobyły jednak dopiero w latach 90. ubiegłego wieku. I choć krytykowane są przez zachowawczą część społeczeństwa jako przejaw komercjalizacji życia duchowego to pozostają jednym z najradośniejszych świąt w kalendarzu.

 

Idealny prezent dla walentynki dla pary

Dlatego też, Koszulove przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy poszukują podarków dla ukochanej osoby z okazji święta zakochanych. Idealny prezent na walentynki, czyli taki, który pozwoli pokazać całemu światu jak bardzo się kochacie: jednakowe koszulki na walentynki. W tym dniu warto zrobić coś wyjątkowego i podarować sobie nawzajem prezent na walentynki dla pary. Ubierzcie się w dokładnie takie same koszulki na walentynki albo w bluzy dla zakochanych. A może macie parę znajomych, którzy bardzo się kochają i chcecie zrobić im niespodziankę? Piżamy, bluzy i koszulki od Koszulove to idealny prezent na walentynki dla pary.

 

Jest 142 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 142 elementów
Compare