Menu

DLA TATY I SYNA/CÓRKI

DLA TATY I SYNA/CÓRKI 

Koszulki dla taty i dziecka

Kto powiedział, że tata nie może być wyluzowany i pokazywać całemu światu, jak bardzo kocha swoje dzieci? W Koszulove cenimy sobie dystans, dlatego stworzyliśmy kolekcję ubrań dla rodziców i dzieci. Koszulki dla taty i dziecka pełne są humoru, zabawy, a do tego atrakcyjnych fasonów i genialnych kolorów.

 

Koszulki dla taty i syna

Pokaż, że syn jest małą wersją ciebie! W końcu każdy chce zostać taki jak tata, gdy dorośnie. Teraz nie  musicie już o tym mówić – możecie mieć to wypisane na torsach. Koszulki dla taty i syna pełne są zabawnych printów np. „Chłopaki rządzą”, „Samiec Alfa” i „Przyszły Samiec Alfa”, czy też „SuperExtraTata” i „SuperExtraSyn”. Możecie z ich pomocą pokazać światu zainteresowania, wybierając nadruk z samochodami lub piłką nożną.

 

Koszulki dla taty i córki

Wiadomo, że każda córka jest oczkiem w głowie swojego taty. I możecie pokazać to wszystkim. W naszej kolekcji znajdziecie koszulki dla taty i córki, które będą słodkie niczym miód, rozlany na matczyne serce! Tata może postawić np. na t-shirt z printem „Król”, a swojej córeczce przygotować koszulkę z napisem „Księżniczka”. Możecie też pochwalić się, jakie fajne z was ciacha!

 

Wybierz swój print

W Koszulove jesteśmy otwarci na propozycje. Dlatego możesz stworzyć też własny napis lub grafikę, którą umieścimy na waszych koszulkach.

 

Wszystkie t-shirty powstają w Polsce z wysokiej jakości tkanin, które są bezpieczne zarówno dla skóry osoby dorosłej, jak i delikatnej skóry dziecka. 

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Compare