Menu

TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ 25 MAJA

TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ 25 MAJA  

Świętujemy macierzyństwo, czyli tydzień karmienia piersią

 Wiele mówi się o tym, że poród wcale nie kończy trwającej trzy trymestry ciąży, a jest tylko pomostem pomiędzy tzw. czwartym trymestrem, czyli okresem w życiu każdego noworodka, kiedy jego prawidłowy rozwój tak bardzo uzależniony jest od obecności mamy. Lekarze i eksperci są zgodni, że karmienie piersią pozostaje najzdrowszym sposobem karmienia noworodka. Pokarm mamy spełnia bowiem 100% zapotrzebowania dziecka na wszystkie składniki odżywcze aż do szóstego miesiąca jego życia. Nie ma nawet potrzeby przepajania dziecka wodą czy podawania innego jedzenia.

 

Mimo rosnącej świadomości społecznej dotyczącej wagi karmienia piersią – robienie tego w miejscach publicznych wciąż budzi niesmak bądź agresję ze strony osób postronnych. Wciąż zdarzają się sytuacje, gdy karmiąca mama jest atakowana przez przechodniów za swoje zachowanie.

 

Między innymi dlatego, Koszulove w swojej ofercie przygotowało ubrania dla karmiących mam na tydzień karmienia piersią! Począwszy od koszulek posiadających sprytne rozwiązania do dyskretnego karmienia aż po sukienki na lato, które pokocha każda mama majowego, czerwcowego czy nawet lipcowego dziecka. Tydzień karmienia piersią w Koszulove to również tydzień karmienia piersią promocje, bowiem produkty te łączą w sobie wysoką jakość i przystępną cenę. Z Koszulove tydzień karmienia piersią trwa cały czas!

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Compare