Menu

KOSZULKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

KOSZULKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA 

Koszulki na dzień babci i dziadka i nie tylko…

Szukasz idealnego prezentu na dzień babci i dziadka? twoje poszukiwania zakończyły się właśnie sukcesem! Koszulove myśli o wszystkich członkach rodziny, a bez przecież babcia i dziadek są jej bardzo ważną częścią! Koszulki na dzień babci i dziadka z pewnością spodobają się obdarowanym. Są zabawne, humorystyczne i pokazują, ile znaczy dla ciebie ich pomoc oraz wsparcie.

 

Koszulka najlepsza babcia

Koszulove przygotowało wiele wzorów t-shirtów skierowanych do babć. Mogą zaręczać, że babcia to prawdziwa królowa, ideał, że jest najlepsza. Znajdziesz tu napisy lub napisy łączone z uroczymi grafikami. Każda babcia z pewnością ucieszy się z koszulki, ze stylizowanym logo Supermana, które mówi o tym, że jest żywą legendą docenianą przez swoich bliskich.

 

Koszulka najlepszy dziadek

Tego typu t-shirtyznajdą z pewnością specjalne miejsce w sercu każdego dziadka, który będzie nosić je z dumą. Koszulka najlepszy dziadek ever będzie prezentem, który wywoła być może nawet łzę wzruszenia.

 

Jak powiedzieć o ciąży?

Koszulka najlepsza babcia i koszulka najlepszy dziadek to świetny sposób na poinformowanie Twoich bliskich o tym, że niebawem na świecie pojawi się potomek. Przygotowane przez nas printy mogą ci w tym pomóc, a jednocześnie wyrazić radość przyszłej babci i dziadka, którzy z dumą będą nosić koszulkę np. z napisem „I can’t keep calm, I’m going to be a grandma/grandpa”.

Jest 65 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów
Compare