Menu

TURBOKOLOROWE

TURBOKOLOROWE 

Koszulki turbokolorowe

Dziecko uwielbia kolory, dzięki nim i kształtom poznaje świat. Postanowiliśmy to wykorzystać i przenieść to na… koszulki kolorowe dla taty i dziecka. Znajdziesz u nas fantastyczne t-shirty, które sprawdzą się w każdej sytuacji! Świetnie wyglądają, bawią, a do tego uczą.

 

Koszulki kolorowe dla taty i dziecka

W naszej ofercie znajdują się t-shirty, dzięki którym możecie zaprezentować światu wspólną pasję. Mogą być to samochody, ciężarówki albo piłka nożna. To idealny strój na wspólną podróż lub oglądanie meczu.

 

Proponujemy też interaktywną odzież. Wykorzystaliśmy w tym celu kolorowe printy. Znajdziesz na nich zwierzęta, odzież albo przyrodę. Możesz wykorzystywać je do tego, aby naśladować odgłosy, nauczyć dziecko tego, jak się ubierać, albo gdzie znajdują się poszczególne części ciała.

 

Koszulki kolorowe dla taty – cenne chwile z dzieckiem

Nasze koszulki kolorowe dla taty zachęcają do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Nie ma nic cenniejszego, niż chwile poświęcone maluchowi. Dzięki ciekawym i bogatym wzorom możecie bawić się przez wiele godzin, a ty szybko zauważysz efekty tych zabaw. To nie tylko wzmocnienie więzi z dzieckiem. Zacznie też rozpoznawać zwierzęta, rośliny albo zaskoczy cię samodzielnym ubieraniem skarpetek!

 

Bardzo ważna jest dla nas jakość produktów, które oferujemy. Dlatego wszystkie koszulki wyprodukowane są z wysokiej klasy tkanin, które oddychają i są przyjemne dla ciała. Przy produkcji wykorzystaliśmy bezpieczne dla dzieci barwniki, które przetrwają wiele prań.

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare