Menu

DLA RODZEŃSTWA

DLA RODZEŃSTWA 

Koszulki dla rodzeństwa

Dziś nie tylko bliźnięta mogą nosić odzież, która ze sobą koresponduje! Przedstawiamy koszulki dla rodzeństwa. To projekty z przymrużeniem oka, które z pewnością przypadną do gustu Twoim dzieciom.

 

Wykorzystaj marudzenie

Kto z nas nie zna kłótni między rodzeństwem i skarżenia, że „on na mnie patrzy”, a „ona zabrała mi zabawkę”? Teraz swoje „pretensje” mogą wyrażać nawet odzieżą! Gdy będą w takich t-shirtach nikt nie będzie miał wątpliwości na temat tego, że są rodzeństwem.

 

Koszulki starszy brat starsza siostra

W naszej ofercie znajdują się też koszulki starszy brat starsza siostra. Pokazują one, kto jest tym starszym, a kto młodszym. Takie t-shirty pomagają w uczeniu dzieci odpowiedzialności za swoich bliskich. Dając swojej córeczce lub synkowi koszulkę, która informuje o tym, że jest starszą siostrą lub bratem, uświadamiasz mu, że od teraz jest wzorem dla swojego młodszego rodzeństwa. Dziecko z pewnością to doceni i zacznie bardziej zwracać uwagę na swoje zachowanie, bo przecież młodszy brat czy siostra pójdzie kiedyś w jego ślady!

 

Bezpieczeństwo i wysoka jakość

Nasze koszulki posiadają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”. Oznacza to, że produkty wykonane są z przyjaznej skórze, wysokiej jakości bawełny. T-shirty są lekkie i przewiewne. Skorzystaliśmy z zagęszczonych szwów, aby dać koszulkom maksymalną odporność i długie życie. Printy naniesione na odzież przygotowywane są z bezpiecznych farb, które wytrzymają nawet wielokrotne pranie.

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare