Menu

UBRANIA DLA NIEMOWLĄT

UBRANIA DLA NIEMOWLĄT 

Bodziaki z nadrukiem dla niemowląt

Dziecko przynosi ze sobą niewyczerpane pokłady miłości i szczęścia. Od kiedy pojawiło się na świecie, codziennie przeżywacie wspólne przygody. Doskonale o tym wiemy, bo sami jesteśmy rodzicami. Wiemy również, że każdy z rodziców ma swoje obserwacje związane z charakterem lub zwyczajami dziecka. W ten sposób tworzą się rodzinne, hermetyczne żarty, które mogą… pojawić się na bodziakach i koszulkach! Będzie to nie tylko humorystyczny akcent, ale i wspaniałe wspomnienie.

 

Śmieszne ubrania dla niemowląt

Bodziaki z nadrukiem dla niemowląt inspirowane są codziennością. W przygotowanej przez nas kolekcji odnajdziesz teksty i zachowania, które z pewnością często pojawiają się w Twoim domu. Postanowiliśmy wykorzystać je po to, aby wzbudzić sympatię oraz uśmiech Twoich bliskich.

 

Takie bodziaki i koszulki mogą być również fenomenalną niespodzianką. Jeśli chcesz sprawić przyjemność partnerowi, możesz ubrać dziecko w body z napisem „Cały tata”. Gwarantujemy, że będzie zachwycony takim prezentem i z jeszcze większym zapałem będzie zajmować się przebieraniem waszego maleństwa.

 

Jeśli macie swój własny, rodzinny żart, zabawny tekst, możemy przygotować dla Was bodziaki i koszulki dla dzieci na specjalne zamówienie. Wystarczy, że wyślecie swoje hasło na adres sklep@koszulove.com, a my zajmiemy się resztą!

 

 

Nasze ubrania wykonywane są z najwyższej jakości bawełny 100%, która jest miękka i przyjemna w dotyku, a także bezpieczna dla skóry dziecka. Zagęszczone przeszycia gwarantują długie, bezproblemowe użytkowanie.

Jest 38 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów
Compare