Menu

BLUZKI I KOSZULKI CIĄŻOWE

BLUZKI I KOSZULKI CIĄŻOWE 

Bluzki i koszulki na okres ciąży, które zostaną z Tobą na dłużej


Ciąża trwa tylko chwilę, choć czasami bardzo się dłuży ;) Wiele Mam cieszy się rosnącym brzuszkiem i uwielbia go eksponować. Coraz częściej widzimy, że czas ciąży to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Rozkwitamy wówczas podwójnie, czerpiemy radość z ruchów dziecka i z obserwacji zmieniającego się ciała.

Jednak przecież ciąża to fragment naszej macierzyńskiej drogi.

Czy istnieją ubrania ciążowe, które będą współgrały z zaokrąglającym się brzuszkiem, a jednocześnie pozostaną użyteczne na długo po 9 miesiącach?

Jeśli jesteś roztropną Mamą, patrzącą uważnie na każdą wydaną złotówkę, będziesz chciała, aby ubranie było... inwestycją. Inwestycją w Twoją wygodę, dobre samopoczucie, a już wkrótce - w wygodne i swobodne karmienie piersią.

Bluzki ciążowe i do karmienia

A jeśli jesteś Mamą, która uwielbia bawić się stylem i fajnie skrojonymi ubraniami ciążowymi, docenisz takie bluzki i koszulki ciążowe, które potrafią pięknie podkreślić ciążowe krągłości ale będą też świetnie leżały na pociążowej sylwetce. Na pewno nie będziesz już wtedy chciała dodatkowych, niepotrzebnych marszczeń z boku, które dadzą wrażenie, jakbyś znowu była w ciąży.

Koszulki i bluzki ciążowe w sklepie internetowym z odzieżą ciążową i do karmienia piersią koszulove.com zaprojektowaliśmy tak, aby zostały z Tobą długo po okresie ciąży. Jeśli planujesz karmić naturalnie, zakup ubrań z dostępem do piersi to świetna inwestycja, którą już wkrótce docenisz. Karmienie piersią będzie towarzyszyło Ci minimum 8 razy dziennie, przeze wiele minut. Za każdym razem, gdy będziesz karmić w koszulce lub bluzce do karmienia piersią, docenisz łatwość, z jaką podasz dziecku pierś.

Koszulka ciążowa z nadrukiem

Kolekcja śmiesznych koszulek ciążowych powstała w koszulove jako wynik naszego zachwytu błogosławionym stanem oczekiwania na przyjście Dzidziusia. To wyjątkowy czas, w którym wiesz, że Twoje życie się zmieni, nie wiesz tylko jak bardzo i… jak to zniesiesz ;) Już w ciąży widzisz być może zmiany, Twoje ciało zaczyna coraz bardziej poddawać się najpiękniejszemu pod Słońcem zadaniu, jakim jest stworzenie nowego życia. Włosy stają się piękniejsze, stopa większa ;), cera promienieje, choć może nie od razu w pierwszym trymestrze.

Koszulki ciążowe z nadrukami

Śmieszne koszulki dla ciężarnych jednocześnie pięknie ubiorą ciążowy brzuszek oraz wyrażą Twój szczególny stan - stan ciała i stan ducha. Brzuszek podkreślimy poprzez użycie najnowocześniejszych materiałów, na których można dodatkowo wprowadzić ultrakolorowe nadruki. W ten sposób powstanie śmieszna koszulka ciążowa, którą kupisz sobie sama lub otrzymasz w prezencie od bliskiej Ci osoby.

W projektowaniu naszych zabawnych koszulek ciążowych stawiamy na trochę bardziej wysublimowany żart. Owszem, można pośmiać się z wielkości brzucha, my jednak chcielibyśmy, aby żart wynikał z autentycznych przeżyć i doświadczeń przyszłej mamy. Dlatego znajdziesz u nas koszulkę “Mam smaka” - ona mówi o tym, żę w ciąży potrafi owładnąć niepohamowany apetyt na całkiem wykluczające się potrawy. Potem te szczególne dania będziesz długo wspominała a także porównywała z innymi Mamami, co takiego nieoczywistego chciało Wam się jeść w czasie ciąży.

Jednocześnie dla nas Mama z brzuszkiem to nie tylko koszulki ciążowe z nadrukiem śmieszne, ale również czas, w którym wiele bardzo poważnych przemian zachodzi w głowie, w światopoglądzie, niejednokrotnie ogarnia przyszłą Mamę wiele refleksji - spowodowanych również tym, że trochę zwalniają tempa, rozglądają się dookoła i próbują wyobrazić sobie swoje przyszłe życie. Koszulka ciążowa z nadrukiem odwołująca się do filozofii życiowej, motywująca do przemyśleń i do pozytywnego nastawienia do nadchodzących zmian to nasz autorski projekt, który chcemy Wam zaproponować.

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Compare