Menu

PREZENT DLA DZIADKA I BABCI

Katalog

Włączone filtry:

  PREZENT DLA DZIADKA I BABCI 

  Prezent dla dziadka i babci w dniu ich Święta

  Na dzień babci i dziadka prezent - no właśnie, jaki? Na pewno musi być to coś, co wymownie i jednoznacznie powie o tym, że są cudownym wsparciem dla nas - rodziców malutkich Dzieci, którzy tak często posiłkują się ich pomocą czy wsparciem w opiece nad Maluchami. Dziś zdarza się bardzo często, że Babcia czy Dziadek przejmują opiekę nad Dzieckiem, gdy Mama kończy urlop macierzyński i wraca do pracy. Taka opieka to dla Rodziców często świetna alternatywa dla żłobka czy niani.

  Koszulki z nadrukiem dla babci i dziadka

  Właśnie po to, aby podziękować dziadkom za ich zaangażowanie, stworzyliśmy prezenty na dzień babci i dziadka. Na początku, wiadomo, były koszulki dla babci i dziadka. I to takie, które świetnie wyglądają, gdy mają je na sobie jednocześnie, bo grafiki na koszulkach się do siebie odnoszą. Nasze i Wasze ulubione grafiki na koszulkach dla babci i dziadka wyrażają to, że są oni NAJLEPSI na świecie. Może nie jest to szczyt wyznania, ale przyjęło się, że właśnie takie lubimy podarować w imieniu naszych dzieci naszym rodzicom. Wśród tych właśnie koszulek z nadrukiem typu “najlepszy” ulubione tshirty to “Najlepszy. Dziadek. Ever”. Takie nowoczesne słownictwo dobrze wyraża Wasze uczucia :)

  Z okazji tegorocznego święta Babci i Dziadka wprowadzamy nowość - personalizowane koszulki dla babci i dziadka. Dlaczego? Ponieważ te najlepsze teksty i najfajniejsze grafiki wyglądają jeszcze lepiej i są jeszcze lepszym prezentem, gdy dodasz do nich imię osoby obdarowanej. Zatem mamy zaczepne: “Witek. Najlepszy. Dziadek. Ever”, dumne “Mów mi babciu Madziu”, oraz skromne “Krysia. Babcia idealna”.

  Nie bój się postawić na koszulkę jako prezent dla starszych osób. Dzisiejsi dziadkowie to przecież całkiem młodzi ludzie, którzy nierzadko są bardziej fit niż dzieci w podstawówce ;) Na pewno chcesz im podarować dobrej jakości produkty, powiedzmy sobie wprost - żeby nie było wtopy na tym polu. I tutaj mamy dobrą wiadomość - gdyby koszulki, na które nanosimy nadruki, były samochodami, byłyby z pewnością mercedesami. Decydują o tym staranne, podwójne przeszycia oraz doskonałej jakości bawełna - taka, której miękkość i gładkość odczujesz od razu. Wszystkie te aspekty sprawiają, że mamy do czynienia z wysokiej jakości produktem, który nie ma na rynku konkurencji.

  Kubki dla babci i dziadka

  Niektóre z projektów wspominają o tym, że babcia i dziadek są najlepsi na świecie, najfajniejsi i najmądrzejsi. Niektóre jednak mówią o czymś więcej: o tym, że są cierpliwi, mądrzy, że świetnie opowiadają bajki. Niemal każdy dziadek i babcia z pewnością mają cechy, które warto podkreślić w dniu ich święta. Być może babcia gotuje pyszne zupki, dziadek smaży wyśmienite naleśniki i w dodatku je podrzuca? A może nikt tak jak dziadek nie złoży torów? Może babcia jest wybitnie cierpliwa i spokojna, a dziadek ma najlepsze pomysły na zabawę? Prawda jest taka, że dziadkowie mają więcej luzu w podejściu do dzieci, dlatego mogą często puścić wodze fantazji i kierować pociągiem, zbierać wolno liście czy kwiatki w parku. W każdym razie - takich właśnie dziadków Wam i Waszym dzieciom życzymy. Można im podarować kubek z nadrukiem - niby taka prosta rzecz, a przecież już wkrótce będzie to ulubiony kubek, z którego dziadkowie będą pili ulubioną herbatę i kawę. I z każdym łykiem będzie im coraz milej, że właśnie takie pełne czułości słowa wnuczek czy wnuczka do nich skierowali.

  Jest 101 produktów.
  Pokazuje 1 - 30 z 101 elementów
  Compare