Menu

KOSZULKI

KOSZULKI 

Koszulki dla taty i syna

Więź, która łączy ojca z synem potrafi być bardzo silna. Szczególnie we wczesnym etapie dzieciństwa. Warto ją pielęgnować. Można robić to na wiele sposobów. To wspólne spędzanie czasu, okazywanie uczuć, zabawy, ale nie tylko. Co powiecie na takie same koszulki dla taty i syna?

Ojciec stanowi wzór dla swojego potomka. Dziecko bardzo często mówi, że gdy dorośnie, chce być takie, jak jego tata. Może warto podkreślić to, że jesteście sobie bliscy i pokazać tę rodzinną miłość całemu światu. Koszulove proponuje koszulki dla taty i synka, które są nie tylko zabawne ale i poruszające. W naszych printach przemycamy humor i refleksję nad wartościami rodzinnymi. Z pewnością każdy, kto zobaczy Was w koszulkach naszej firmy ciepło się uśmiechnie i doceni Waszą bliskość.
 
Koszulka dla taty i syna są świetnym pomysłem na element sesji zdjęciowej. Proponowane przez nas produkty wykonane są w 100% z białej bawełny. To materiał, który ładnie rozprasza światło, dzięki czemu zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach. Nie odciąga jednocześnie uwagi od tego, co jest najważniejsze na fotografii, czyli od Was! :) Biel pasuje każdemu, podkreślając odcień skóry i rozświetlając ją. Do tego zabawne nadruki będą dodatkowym elementem zdjęcia, które może później stanąć w reprezentatywnym miejscem w domu. Może stanowić również ciekawy podarunek dla bliskich.

Takie same koszulki dla taty i syna


Nasze zestawy dla ojców i synów będą również fantastycznym prezentem dla osób, które szukają podarunku dla świeżo upieczonego taty lub z okazji dnia ojca, na urodziny, imieniny, lub zupełnie bez okazji. Jesteśmy pewni, że obaj mężczyźni – ten dorosły i aspirujący będą zachwyceni takim podarunkiem i będą go chętnie nosić.
 
Jeśli w naszej ofercie nie widzisz koszulki z nadrukiem, którego szukasz – możemy stworzyć ją dla Ciebie na specjalne zamówienie. Wystarczy, że prześlesz nam wybraną grafikę, którą mogą lubić Twoi bliscy lub ma być po prostu wewnętrznym, rodzinnym żartem. Podrzuć ją nam na maila sklep@koszulove.com.

Koszulki od Koszulove tworzone są z niezwykłą starannością. Wykorzystujemy przy tym wysokiej jakości bawełnę. Gęste szwy i podwójne przeszycia gwarantują wytrzymałość ubrania, dzięki czemu zyskujesz pewność, że koszulki nie rozpadną się po kilku praniach. Obstawiamy raczej, że przetrwają próbę czasu i kto wie? Może w przyszłości ubierze je kolejne pokolenie?

Jeśli nasze produkty przypadły Wam do gustu, koniecznie powiadomcie nas o tym. Będzie nam bardzo miło, a jednocześnie otrzymamy znak, że to co robimy jest dobre. :) Zróbcie sobie fotkę w naszych ciuchach i wrzućcie ją na wybrany portal społecznościowy. Wystarczy później dodać #kochamybycblisko i #koszulove.

W tej kategorii nie ma produktów.
Compare