Menu

KOSZULKI

KOSZULKI 

Koszulki dla mamy i syna

Koszulki dla mamy i syna są świetnym pomysłem na prezent lub sesję zdjęciową. Dzięki nim można pokazać światu więź, która łączy rodzinę. Bycie matką to zmiana dotychczasowego życia o 180 stopni. W życiu zmieniają się priorytety, którymi nagle stają się dzieci. Propozycja Koszulove to stylowy element ubioru, który nie tylko bawi, ale i wzbudza refleksje.
 
Nasze koszulki mama syn to najlepszy pomysł na prezent dla świeżo upieczonej mamy. Można podarować taki zestaw również na dzień matki lub urodziny syna. Taki nowy element garderoby pozwoli im na pokazanie światu swojej miłości i tego, co ich łączy. Jak wiadomo – więzi rodzinne są nierozerwalne.

Przygotowujecie się do sesji zdjęciowej? Koszulki mama i syn będą świetnym pomysłem na udane zdjęcia. Ich nadruki nie są pstrokate, dzięki czemu nie będą odciągały uwagi na zdjęciach, a będą ich ciekawym dodatkiem. Poza tym – odzież dostępna w naszym sklepie jest biała, a biel zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach. Biel również pasuje każdemu, ponieważ to neutralny kolor.

Śmieszne koszulki dla mamy i syna


W naszym sklepie znajdziesz zestawy dla mamy i syna, które składają się z damskiej koszulki o fasowanie dopasowanym oraz klasycznej – dziecięcej lub body. Ich wybór zależy od wieku malucha. Przygotowaliśmy specjalne tabele rozmiarów, dzięki którym z łatwością wybierzesz ten, który będzie najbardziej odpowiedni.
 
Koszulove oferuje ubrania najlepszej jakości, które przygotowujemy wspólnie ze specjalistami w swojej branży. Nasze koszulki powstają z najlepszej jakości bawełny, przy współpracy z takimi firmami jak MARTEX oraz POMOSTARS (właściciel marek: Cropp, Reserved czy Mohito). To, że nabywasz porządny towar, zauważysz tuż po rozpakowaniu paczki. Nasze koszulki są nie tylko śnieżnobiałe. Są również gładkie i przyjemne w dotyku, lekkie w noszeniu. Odzież charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Zawdzięcza to podwójnym przeszyciom oraz zagęszczonym szwom.

Jeśli podobają Ci się zakupione u nas produkty – powiedz o tym całemu światu. Pokaż, że kochasz! Zrób sobie zdjęcie z bliskimi w naszych koszulkach i oznacz je hasztagami: #kochamybycblisko oraz #koszulove.

W tej kategorii nie ma produktów.
Compare