Menu

PERSONALIZOWANE

PERSONALIZOWANE 

Kubki, koszulki, bluzy, kocyki - to wszystkie produkty, do których możesz dodać czyjeś imię lub inne szczegóły, które określają tę wyjątkową osobę. Postaw na prezenty personalizowane zawsze wtedy, gdy chcesz, aby podarunek zapadł w pamięć na długo osobie, którą obdarujesz.

Personalizowane prezenty dla pary, małżeństwa lub narzeczonych - na Walentynki lub na rocznicę ślubu :)

Taki podarunek potrafi zatrzymać czas - na przykład koszulki lub bluzy dla małżeństwa, w których wyliczacie ile już sekund, minut, dni, tygodni... razem jesteście :) Albo bluzy z Waszymi imionami - wyglądają niepowtarzalnie, cieszą nie tylko wyjątkowością ale rewelacyjną jakością. 

Personalizowane prezenty z okazji chrztu i narodzin


Uczcij wyjątkową chwilę w życiu Rodziców, którzy powitali na świecie swoje dziecko lub zaprosili Cię na uroczystość chrztu w sposób wyjątkowy. Na te szczególne okazje proponujemy kocyki z imieniem, na których możesz umieścić również datę urodzenia i wagę maleństwa. 

Personalizowane prezenty na Dzień Babci i Dziadka


"Najlepszy Dziadek", "Idealna Babcia" - która babcia czy dziadek nie chciałby tego o sobie usłyszeć? Specjalnie z myślą o Dniu Babci i Dziadka zaprojektowaliśmy koszulki, a także poszewki na poduszki oraz kubki, które oprócz wyjątkowego kompletu zawierają również IMIĘ tej konkretnej Babci czy Dziadka. Efekt wielkiego uśmiechu na twarzy - gwarantowany :)

Jakość polskiego materiału i szycia

Większość produktów personalizowanych, jakie widzicie na koszulove.com, została uszyta w Polsce, z polskich materiałów. Koszulki szyte są poza Polską, jednak przez renomowanego producenta, który pochodzi z naszego kraju, a którego znacie z takich rozpoznawalnych marek jak Reserved, Mohito czy Cropp.

Przykładamy wielką wagę do jakości produktów, które wykonujemy dla Was. Wiemy, że szczególnie gdy kupujecie prezenty, jakość to coś, na co zwracacie uwagę. Dlatego u nas jakość to podstawa a wybór pada zawsze na takie produkty, które są starannie wykonane z materiałów, które zachowają swoją formę przez lata.

Pomysł na wyjątkowy prezent już gotowy


Nie lubisz sztampy? Nie chcesz kupować podarunków w popularnych sieciach sklepowych? Chcesz, aby osoba obdarowana poczuła się naprawdę wyjątkowo. Postaw na prezent z personalizacją. Do kubków, kocyków, koszulek i bluz dodajemy imiona lub dowolny szczegół, jaki sobie zażyczysz. Masz pytania? Skontaktuj się z nami - do dyspozycji masz numer infolinii lub nasz fan page.

Jest 44 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 44 elementów
Compare