Menu

KOSZULKI DLA DZIECI 6 - 14 LAT

KOSZULKI DLA DZIECI 6 - 14 LAT 

Koszulki dziecięce z pomysłem

Są doskonałym dodatkiem do każdej dziecięcej garderoby. Koszulki dziecięce od Koszulove mają w sobie TO COŚ! Są zabawne, humorystyczne i pokazują ogromny dystans do siebie, którego warto uczyć już na wczesnych etapach życia. Oferujemy odzież na każdą okazję, która może być sprezentowana z okazji urodzin, dnia dziecka lub bez szczególnego powodu.

 

Dumny brat, dumna siostra

Każde dziecko, które spodziewa się rodzeństwa, bardzo ekscytuje się nadejściem nowego członka rodziny. Z myślą o nich zaprojektowaliśmy specjalne ubrania. To koszulka starszy brat i koszulka starsza siostra. Pokazują one nie tylko dumę z bycia „starszakiem”. To również cenna lekcja dla dzieci. Przekazując im taki prezent, jak koszulka najlepszy brat albo koszulka najlepsza siostra uczysz je odpowiedzialności i tego, aby być wzorem dla młodszego rodzeństwa. Z pewnością będą nosić je z dumą. W ten sposób zaczynasz budować nierozerwalną więź między rodzeństwem.

 

Bezpieczne materiały

Doskonale wiemy o tym, że chcesz zapewnić swoim dzieciom tylko to, co najlepsze. Sami jesteśmy rodzicami i w pełni cię rozumiemy! Dlatego właśnie nasze koszulki dziecięce wykonane zostały w 100% z przyjaznej i miękkiej bawełny. Posiadają one certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”. Zyskujesz pewność, że materiał nie będzie uczulać, ani ocierać delikatnej dziecięcej skóry. Printy, które umieszczamy na odzieży, również wykonywane są z wysokiej jakości farby do tkanin. Nadruki są trwałe i wytrzymają w nienaruszonym stanie naprawdę wiele prań.

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Compare