Menu

Ile trwa realizacja zamówienia?

Wszystkie koszulki z nadrukiem wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Ubrania ciążowe i do karmienia piersią mają nieco dłuższy termin realizacji - do 4 dni roboczych. Trwa to nieco dłużej, z uwagi na to, że każdy egzemplarz jest szyty na zamówienie w naszym studio krawieckim.

Czy można dokonać zwrotu/ wymiany?

Oczywiście, że tak! Masz 14 dni od otrzymania swojego zamówienia na zwrot lub wymianę. Instrukcję, jak to zrobić znajdziesz na dole strony oraz tutaj.

Jak dobrać właściwy rozmiar?

Większość naszych ubrań ma podane wymiary gotowego produktu. Zmierz na płasko swoją ulubioną bluzę/ koszulkę/ sukienkę, porównaj z naszą tabelą rozmiarów i gotowe! Zwróć uwagę, że niektóre modele mają fason oversize.

Czy jesteście w stanie szybciej, „na jutro" zrealizować zamówienie?

Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zadzwoń do nas 535 808 848, a z pewnością uda nam się przyspieszyć czas realizacji Twojego zamówienia.

Czy można zmienić kolor grafiki/ czcionkę w napisie?

Tak, na życzenie możemy dokonać takich zmian. Takie zamówienie zostanie jednak potraktowane jako indywidualne i nie będzie Ci przysługiwało prawo odstąpienia od umowy - zwrotu lub wymiany.

Czy można zmienić długość rękawów ?

Tak, jak najbardziej możemy spełnić takie życzenie. Swoją prośbę proszę napisać w komentarzu podczas składania zamówienia. Takie zamówienie zostanie jednak potraktowane jako indywidualne i nie będzie Ci przysługiwało prawo odstąpienia od umowy - zwrotu lub wymiany.


Compare