Menu

DLA MAMY

Katalog

Włączone filtry:

  DLA MAMY 

  Koszulki dla mamy

  Koszulki z napisami dla mamy to nie tylko koszulki z nadrukiem na dzień mamy. Pamiętajmy, że macierzyństwo to styl życia. Kiedy kobieta zostaje mamą, zmienia się cały jej świat. Od tego momentu ważne stają się zupełnie inne tematy. Bycie mamą często pochłania kobietę do tego stopnia, że zaczyna widzieć rzeczywistość jakby innymi oczami. Wówczas koszulki dla mamy z nadrukiem okazuje się czymś, co stuprocentowo trafia w gusta młodej mamy. Koszulki dla mamy z hasłem “eat sleep breastfeed repeat” czy “ok but first coffee” to zdecydowane hity w naszym sklepie, które doceniło już setki mam. Bo kiedy zostaje się mamą, kawa zaczyna odgrywać w życiu niezwykle istotną rolę. Również karmienie piersią zaczyna determinować mamę w znaczny sposób. Dlatego koszulki z nadrukiem dla mamy zawierają bardzo często, przynajmniej w naszym sklepie, hasła związane z karmieniem piersią. Jeśli Twoja koleżanka ma wkrótce zostać mamą, na pewno ucieszy ją prezent typu bluzka dla mamy - w naszym sklepie możesz wybrać taką bluzkę nie tylko z napisem dla mamy ale również z funkcjonalnością do karmienia piersią. Koszulki dla mamy, zwłaszcza tej, która jest świeżo po porodzie, powinny być koszulkami z jednoczesną funkcjonalnością do karmienia piersią.

  Koszulki na dzień mamy

  Ok, wiemy że prawdopodobnie szukasz bluzki na dzien mamy. Jeśli Twoja mama ma ok 50 - 60 lat, ma pewnie w sobie jeszcze sporo tak zwanego power’a. Bluzk i koszulki na dzień mamy, które możesz jej podarować, to po prostu klasyczne damskie tshirty, pięknie uszyte, wytaliowane, skrojone na damską sylwetkę. Jeśli chcesz podarować koszulkę na dzień mamy, to dla kobiety w wieku powyżej 45 lat może to być właśnie klasyczny tshirt, ale taki, który podkreśli kobiecość, a nie taki, w którym osoba obdarowana poczuje się jak własny mąż. To prawda, że możesz kupić t-shirt dla mamy nawet jeśli Twoja mama ma więcej niż 45 lat. Na pewno cały czas chce czuć się młodo, a jeśli do tego zachowuje w miarę proporcjonalną sylwetkę, to taki tshirt na dzień mamy będzie dla niej jak znalazł.

  Koszulka z napisem na dzień mamy

  Tutaj można naprawdę wszystko. Możesz wybrać sobie koszulkę na dzień mamy wśród tych, które opracowaliśmy w ciągu wielu lat pracy z mamami. Możesz również stworzyć koszulkę zgodnie z własnym pomysłem. Każdy tekst, który jest dla Ciebie ważny, może znaleźć się na koszulce, którą następnie podarujesz swojej mamie. No to co, działamy?

  Jest 43 produktów.
  Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów
  Compare