Menu

KOSZULKI

KOSZULKI 

Koszulki mama i córka

W codziennym życiu często zwrot „Jaka mama, taka córka” jest strzałem w 10. Obserwując rodziny, dostrzegamy pewne zależności. Dzieci stają się bardzo podobne do swoich rodziców. Nic dziwnego, przecież dorastając biorą z nich przykład, inspirują się ich zachowaniem. Często miłość widoczna jest gołym okiem, czasami trzeba się nieco dłużej przyjrzeć. Dla jednych i drugich przygotowaliśmy fantastyczną odzież, która pokaże całemu światu więź, która może łączyć mamę i córkę.

Koszulki dla mamy i córki to idealny pomysł na prezent. Dorastające dziewczynki chcą być takie, jak ich mamy. Z tego powodu często używają ich kosmetyków, przymierzają za duże sukienki i szpilki. Starają się być małymi kobietami i uczestniczyć w codziennym życiu. Mogą być naprawdę zgranym zespołem. Taki zestaw możesz wręczyć im na Dzień Matki, Dzień Dziecka, urodziny, imieniny albo na święta. To podarunek, który z pewnością je ucieszy. Stanowi on również fantastyczny gadżet na sesję zdjęciową, dzięki której stanie się pamiątką na dekady.

Koszulove proponuje luźne, pełne miłości podejście do życia. W naszej ofercie znajdziesz zabawne printy, podkreślające bliskość rodziców i dzieci. Koszulki mama córka są tego doskonałym przykładem. Oferujemy wzory personalizowane, na których możemy umieścić imiona córek. W ten sposób można pokazać, że bardzo się kochają. Można również postawić na wzory, które pokazują podobieństwa między mamą i córką.

Śmieszne koszulki dla mamy i córki

Nie zamykamy się jednak na propozycje. Jako firma z ogromnym doświadczeniem, produkująca t-shirty na zamówienie, możemy przygotować odzież z nadrukiem przygotowanym przez zamawiającego. Wystarczy, że wyślesz na nasz adres mailowy sklep@koszulove.com grafikę, która przypadła Ci do gustu, a my przygotujemy koszulki, które będą jednocześnie zabawne i urocze!

Koszulki mama i córka przygotowujemy z najwyższej jakości materiałów. Zawsze wykonane są w 100% z bawełny. Korzystamy przy tym ze znanych i cenionych producentów odzieży. Jakość tkanin jest widoczna gołym okiem i wyczuwalna już przy pierwszym dotyku. Nasze koszulki są niezwykle gładkie i lekkie, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Zawdzięczają to zagęszczonym szwom i podwójnym przeszyciom.

Teraz niemal każdy obecny jest w social mediach. Nosząc nasze koszulki możesz naprawdę pokazać całemu światu, że kochasz! Zróbcie sobie zdjęcia w koszulkach z Koszulove i opublikujcie je na Facebooku, albo Instagramie. Wystarczy je odpowiednio otagować #kochamybycblisko i #koszulove. W ten sposób my będziemy mieć pewność, że wykonujemy naszą pracę naprawdę dobrze! :)

W tej kategorii nie ma produktów.
Compare