Menu

DLA RODZINY

DLA RODZINY 

Rodzinne koszulki z nadrukiem

Rodzinne koszulki z nadrukiem to pomysł na udaną sesję zdjęciową lub prezent dla całej rodziny. Twoi znajomi właśnie urodzili? Ktoś w rodzinie wkracza właśnie na ścieżkę rodzicielstwa? A może to już ich drugi bobas? Podkreślmy więzi, które nas łączą. Zestaw koszulek rodzinnych z napisami zaprojektowanymi tak, aby nie tylko bawić i śmieszyć, ale też pobudzić do refleksji, to świetny wybór na prezent oraz na sesję zdjęciową.

Śmieszne koszulki dla całej rodziny

koszulki z nadrukiem rodzinne sprawdzą się świetnie podczas sesji zdjęciowej. Biały kolor zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach - jest czysty, nie zabiera niepotrzebnie uwagi tak jak mogą ją zabrać pstrokate wzory. Biel jest zawsze odpowiednim wyborem na sesję zdjęciową.

Prezent dla rodziny


Jeśli jesteś doświadczonym rodzicem, z pewnością odnajdziesz się w projektach, które wymyśliliśmy specjalnie na koszulki rodzinne: “Ja tu rządzę, Ja tu steruję, Ja tu dyryguję” oraz inne projekty, które w zabawnych sposób wyrażają codzienność rodzin z dziećmi. Projekty dedykowane rodzinom 2+1 i 2+więcej drukujemy na białych koszulkach oraz body. Zarówno koszulki i jak i body pochodzą od polskich producentów i mają najwyższą jakość jeśli chodzi o materiał jak i szycie. Co ważne, koszulki pozostają niezmienione pomimo wielokrotnego prania zgodnie z przepisem dołączonym do zamówienia.

Koszulki dla przyszłych rodziców


Jeśli Twoi znajomi szykują się do nowej roli, z pewnością spodobają im się nasze koszulki dla przyszłych rodziców. Mogą użyć ich w trakcie sesji zdjęciowej, aby jeszcze lepiej upamiętnić tę chwilę oczekiwania. Taki prezent z pewnością będzie stanowił ciekawy upominek, a to dlatego, że nie jest on obecny w sprzedaży masowej, a jedynie w naszym sklepie online.

Wkrótce planujemy wprowadzić również bluzy dla rodziny, w tym sukienki dla mamy i córki oraz bluzy dla taty i córki/syna. Powiększą one naszą kolekcję koszulki dla rodziny zestaw, która jest tak chętnie przez Was wybierana.

Jest 171 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 171 elementów
Compare