Menu

TATA SYN

TATA SYN 

Ubrania dla taty i syna

Życie każdego mężczyzny, po narodzinach syna totalnie się zmienia. Już teraz staje się nie tylko partnerem dla swojej wybranki i opiekunem dla dziecka. Musi być również wzorem godnym naśladowania. Powinien mieć również zawsze z tyłu głowy, że jest pod baczną obserwacją malucha, który go podziwia, a w przyszłości będzie inspirował się jego zachowaniem. Więź między ojcem a synem może być niezwykle silna lub słaba, to jak wykorzystacie ten potencjał zależy w 100% od Was.

Prawdziwi mężczyźni nie wstydzą się łez, emocji i miłości. Tę można okazywać na wiele sposobów. Dlaczego nie za pomocą ubrań? Tata i syn tak samo ubrani z pewnością wzbudzą zachwyt nie tylko wśród rodziny i znajomych, ale też przypadkowych przechodniów. To słodkie i bardzo sympatyczne. Koszulki od Koszulove mogą pokazać Waszą miłość lub to, jak się wzajemnie uzupełniacie. To nie tylko akcent, który pokazuje Wasz dystans do siebie. To również printy, które prowokują do zastanowienia się nad wartością rodziny.

Takie same ubrania dla taty i syna


 
Ubrania dla taty i syna to również fantastyczny gadżet na modne teraz rodzinne sesje zdjęciowe. Nie wszystkie zdjęcia muszą zostać wykonane w eleganckich koszulach. Poczujcie się swobodnie i dodajcie do fotografii zabawny akcent! Wszystkie oferowane przez nasz koszulki są białe, więc będą świetnym dodatkiem zarówno do zdjęć w plenerze, jak i w studiu fotograficznym. Biel nigdy nie wychodzi z mody, pasuje do każdych okoliczności i każdy wygląda w niej dobrze!

Jeśli poszukujesz ciekawego prezentu dla świeżo upieczonego ojca, albo podarunku z okazji dnia ojca – to świetnie trafiłeś! Proponowane przez nas tata i syn ubrania będą wyjątkowym podarunkiem, który z pewnością obaj będą nosić z dumą. To prezent, który ucieszy każdego i będzie towarzyszył obojgu przez lata. Gdy syn już dorośnie, będzie stanowił świetna pamiątkę minionego dzieciństwa. Kto wie, może zestaw taki trafi do kolejnego pokolenia? :)

Jeśli w naszej ofercie nie znajdujesz printów, które trafiają w Twój gust lub po prostu chcesz zamieścić na nich wybraną przez siebie grafikę – możemy przygotować koszulki na specjalne zamówienie. Prześlij taką grafikę na nasz adres mailowy sklep@koszulove.com, a my umieścimy ją na zestawie dla taty i syna.

Nie wstydźcie się uczucia i pokażcie je całemu światu. Będzie nam niezwykle miło, jeśli zrobicie sobie zdjęcia w naszych koszulkach i opublikujecie je na portalach społecznościowych. Przy okazji otagujcie je #kochamybycblisko i #koszulove. Będzie to dla nas sygnał, że dobrze wykonujemy swoją pracę.

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Compare