Menu

KOSZULKI DLA PAR

KOSZULKI DLA PAR 

Koszulki dla pary nie tylko na Walentynki

Jesteśmy za tym, aby cały świat otaczać miłością! Zakochani wypełniają atmosferę szczęściem i uśmiechem, a czegóż więcej potrzeba światu? Pokażcie wszystkim, że wasza miłość to coś wyjątkowego i jesteście dobrani jak dwie połówki… avocado. Koszulki dla pary są świetnym prezentem urodzinowym, walentynkowym, świątecznym, albo bez okazji! Z ich pomocą możecie sprawić sobie wzajemnie miły upominek.

 

Koszulki dla zakochanych

W naszej bogatej kolekcji znajdziesz takie same koszulki dla pary, które pokazują, że macie podobne zainteresowania i poczucie humoru. To zabawne printy, które mówią o tym, że jesteście szczęściarzami, nie jesteście wcale tacy grzeczni, a razem tworzycie dream team. Wychodząc w nich na imprezę, od razu będzie wiadomo, że stanowicie duet idealny.

 

W ofercie posiadamy też koszulki dla zakochanych, które mają się uzupełniać. Jest więc grafika z połową avocado na każdym z t-shirtów, które razem tworzą całość. Jest też Ciasteczkowy Potwór, który nie może żyć bez swoich ciasteczek, czy też Oblubieniec i jego Oblubienica.

 

Na ważne okazje

Jeśli planujecie ślub lub odhaczacie kolejne lata na wspólnej drodze – możecie świętować kupując koszulki dla nowożeńców lub koszulki na rocznicę ślubu. To wyjątkowy prezent, który będzie stanowił również fenomenalną pamiątkę. Pokażcie wszystkim, że cieszy was dalsza perspektywa wspólnego życia.

 

Nasze koszulki na rocznicę ślubu to prawdziwy hit. Powiemy Ci bowiem ile dokładnie czasu razem spędziliście, jeśli tylko podacie nam datę waszego ślubu. Wyrazimy ją na koszulce w latach, przeliczeniu na miesiące, tygodnie, dni, godziny, minuty, a nawet sekundy!

 

Stwórzcie coś swojego

Prezentowane przez nas wzory to jedynie propozycje. Jesteśmy otwarci na stworzenie czegoś idealnie dopasowanego do was. Jeśli chcecie, przygotujemy koszulki dla pary w oparciu o wasz ulubiony cytat, powiedzenie, albo grafikę. Wystarczy, że wyślecie nam wzór printu na maila sklep@koszulove.com. My przygotujemy projekt, a jeśli go zaakceptujecie – wykonamy dla was unikalne, wyjątkowe koszulki!

Jest 39 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 39 elementów
Compare