Menu

KOMPLETY

KOMPLETY 

Komplety dla mamy i córki

Kobiety uwielbiają pożyczać od siebie ubrania. Zaczynają te praktykę już jako małe dziewczynki. Często podbierają mamą sukienki, przymierzają ich szpilki. To nieważne, że ubrania te są na nie za duże. Mogą wtedy poczuć się jak dorosłe kobiety, którymi przecież niedługo się staną. Koszulove ma wyjątkową propozycje dla mam i córek, które cieszą się swoją mocną więzią i miłością.

Szukasz prezentu idealnego dla swojej mamy? Chcesz znaleźć coś, co ją wzruszy? A może potrzebujesz wyjątkowego podarunku dla córki, który pokaże, że zawsze będziesz ją wspierać? Komplet mama córka sprawdzi się tu idealnie! Firma Koszulove oferuje zabawne zestawy, które pokażą jak bardzo się kochacie. Nasze koszulki w zabawny sposób pokazują miłość i podkreślają rodzinne więzi. To świetny pomysł na niesztampowy prezent, który do tego może zostać spersonalizowany.

Może być to podarunek na Dzień Dziecka, albo Dzień Matki. Możesz wręczyć go swojej mamie na urodziny lub ukochanej córce na jej jubileusz. Ważne jest to, że chcesz dzielić się miłością. I to jest super! W naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo printów, które pokażą, że wbrew pozorom jesteście takie same. Może łączyć Was podobieństwo fizyczne, a może macie takie same charaktery? Wyraźcie to poprzez zestawy dla mamy i córki! Oferujemy bogaty wybór grafik, które tylko razem tworzą całość – podobnie jak wy. Dopiero, gdy jesteście razem – stanowicie jedność. Nasze koszulki mają magiczną moc. Upewnią Was w tym, że zawsze, niezależnie od sytuacji mama może liczyć na córkę, a córką na mamę.

Zestawy ubrań dla mamy i córki

Nie znajdujesz u nas tego czegoś, na widok czego, bardziej błyszczą Ci oczy? Nie ma problemu! Wyślij na nasz adres mailowy sklep@koszulove.com swoją grafikę, a my umieścimy ją na koszulkach! W ten sposób można stworzyć maksymalnie spersonalizowany zestaw dla mamy i córki, nawet z wewnętrznym żartem, który zrozumieją tylko zainteresowane.

Dbamy o to, aby odzież oferowana przez nas dobrze się nosiła. Z tego względu powstaje ona w 100% z bawełny, która charakteryzuje się niezwykłą gładkością i miękkością. Jej jakość widoczna jest gołym okiem. Dodatkowo koszulki posiadają gęste przeszycia oraz podwójne szwy, dzięki czemu stają się niezwykle wytrzymałe. Aby dobrze dobrać koszulki, rzuć okiem na nasze tabele rozmiarów. Podajemy w nich wymiary każdej z koszulek. Warto pamiętać, że t-shirty dla mam posiadają fason dopasowany, a koszulki dla dzieci standardową rozmiarówkę. Jeśli mimo to masz wątpliwości – napisz do nas, a pomożemy w dobraniu odpowiednich koszulek!

W tej kategorii nie ma produktów.
Compare