Menu

Z IMIENIEM TATY LUB DZIECKA

Z IMIENIEM TATY LUB DZIECKA 

Nadruk na koszulki z imieniem taty i dziecka

Nadeszła ta chwila. Najważniejsza w życiu. Zostałeś ojcem! Niech cały świat zna twoją radość i dowie się o przepełniającej cię miłości oraz dumie. Teraz możesz chwalić się ojcostwem na prawo i lewo, wykorzystując koszulki z imieniem taty i dziecka. W Koszulove doskonale wiemy, jak podejść do tego tematu.

 

SuperEkstraTata, SuperExtraSyn, SuperExtraCórka

Wśród naszych wielu projektów znajdują się t-shirty z nadrukami, mówiącymi o tym, że jesteście super. Oczywiście, możecie dopasować je do swoich potrzeb i np. dodać swoje imiona. Taki ubiór pokaże, że jesteście wyluzowani, a więź między Wami jest naprawdę silna.

 

Czarny charakter? Nie! To Lord Father!

Prawdziwym hitem w naszej kolekcji okazały się koszulki z imieniem taty i dziecka, nawiązujące do ‘Gwiezdnych Wojen”. Gdy na świecie pojawił się twój potomek, teraz i ty możesz w pełni zasłużenie zostać Lordem Fatherem. Pokaż przyszłym adoratorom twojej córeczki, że nie powinni z tobą zadzierać!

 

Personalizuj

Dostępne projekty to propozycje od Koszulove. Możesz jednak zaproponować własną grafikę lub napis, który trafi na koszulkę. Dzięki temu stworzysz unikalny ciuch, który w pełni będzie oddawać twój charakter i poczucie humoru.

 

Wszystkie koszulki powstają z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu są przyjazne dla ciała i wytrzymałe. Nie musisz obawiać się również o printy. Ich żywotność jest naprawdę długa i nie straszne im nawet wielokrotne pranie.

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Compare