Menu

DZIEŃ OJCA 23 CZERWCA

DZIEŃ OJCA 23 CZERWCA 

Prezent na dzień taty od niemowlaka

Zbliża się Dzień Taty. Czy to będzie jego pierwszy Dzień Ojca? Jeśli tak, oznacza to, że to wyjątkowy moment, który zapamięta na wiele lat. Jeśli to już drugi lub kolejny Dzień Taty, dla Twojego partnera/męża z pewnością będzie to ważny dzień pełen refleksji i kontaktu z Maluchem/Maluchami.

Nie jest tajemnicą, że rola ojca to wielkie wyzwanie. Zwłaszcza w tak zwanych dzisiejszych czasach, w których trzeba dokonać cudu i znaleźć czas i siłę na wspólną zabawę, pielęgnację, opiekę, noszenie, tulenie, a w późniejszych latach również na towarzyszenie dziecku w trudach dojrzewania. A jednak współcześni Tatusiowie jakoś znajdują czas i siłę na to, aby być blisko Dziecka. Nie jest to tak oczywiste i wcale nie tak łatwe dla dzisiejszych Rodziców, ponieważ Dziecko przechodzi przez dojrzewanie czasami w burzliwy i wymagający sposób.

Prezent na dzień ojca od niemowlaka

Nie zapominajmy w tej codzienności o tym, jak ważna jest rola Taty w prowadzeniu Dziecka przez świat. Przygotowaliśmy body na dzień taty, które będzie przypominało o tym, że On jest kimś bardzo ważnym dla małego bobasa i dorastającego smyka. Na takim body na dzień ojca widzisz hasło, które wpłynie pozytywnie na czułe męskie ego. Od wieków wiadomo, że komplementy to wielka siła. Potrafią wesprzeć kogoś w trudnym zadaniu, dodać mu siły i otuchy. Dlatego jeśli wspólnie z dzieckiem szukasz na dzień ojca prezent od dziecka to właśnie taka koszulka czy body niemowlęce na dzień ojca zaskoczą go pozytywnie i “zrobią mu dzień”. Zatem pomóż swojemu bobasowi wybrać prezent na dzień ojca od niemowlaka i złóż życzenia z okazji dnia ojca ubierając malucha w niepowtarzalne body. Taki prezent na dzień taty od malucha może posiadać również personalizowany napis - być może Twój Maluch chciałby powiedzieć Tacie coś wyjątkowego i specjalnego? Jeśli jeszcze nie mówi, to… przecież to nie problem. Pomóż mu w zrobieniu zakupów na koszulove i wspólnie wymyślcie hasło, które będzie bliskie Waszemu ukochanemu. Zrealizujemy je jako Wasz własny projekt.

Dzień Ojca to wciąż młode święto. Swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych, gdzie został zapoczątkowany w 1919 roku przez córkę weterana wojny secesyjnej, która chciała uczcić rolę swojego taty w jej życiu. Pomysł przyjął się od razu, a w latach siedemdziesiątych prezydent USA oficjalnie ustanowił w kalendarzu Dzień Ojca

 

W Polsce święto przypada na 23 czerwca. Każdy tato doceni zaproszenie do dobrej restauracji i mały prezent na dzień ojca.

 

Warto pamiętać, że prezent na dzień ojca nie musi być nudny ani oklepany a tato na pewno bardziej ucieszy się z oryginalnego pomysłu niż z kolejnego krawata. Polecamy więc koszulki prezent na dzień ojca. Jeśli to jego pierwszy dzień ojca, świetną opcją będzie niemowlęce body z napisem, które zaskoczy nawet największego twardziela. Prezent na dzień ojca od dziecka to może być również koszulka z własnym nadrukiem lub z grafiką dla fana „Gry o Tron”!

Jest 43 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów
Compare