Menu

Z ZABAWNYMI NADRUKAMI

Z ZABAWNYMI NADRUKAMI 

Koszulki dla taty z zabawnym nadrukiem

Czy ojcowie zawsze muszą być śmiertelnie poważni? Oczywiście, że nie! Swoje poczucie humoru oraz dystans mogą wyrażać również poprzez garderobę. Koszulove oferuje śmieszne koszulki dla taty, które podbiją serce każdego tatuśka. Stanowią też idealny prezent, niezależnie od okazji.

 

Śmieszne koszulki dla taty – bo w życiu ważny jest dystans

Koszulove przygotowało wiele projektów koszulek, które pokażą, że masz do siebie dystans. Niektóre z nich mówią o ogromnej miłości do dziecka, inne wspierają jego rozwój (te interaktywne), kolejne mogą pokazywać wasze wspólne zainteresowania. Są też wersje humorystyczne pokazujące, że jesteś wyluzowany.

 

To grafiki i różnego rodzaju napisy. Jeśli uwielbiasz spacerować ze swoim maleństwem w wózku, postaw na koszulkę z napisem „Władca szos”. Chcesz pokazać innym, że zrobisz wszystko dla swojej córeczki tatusia? Tu strzałem w dziesiątkę będzie t-shirt „Lord Father”, która pokaże wszystkim przyszłym absztyfikantom, że z Tobą nie ma żartów! Możesz też puścić oczko do wszystkich, którzy zazwyczaj widzą cię z dzieckiem na rękach, ubierając koszulki dla taty z zabawnym nadrukiem: „If you can read this my baby fell off”.

 

Koszulove to wysoka jakość

Wszystkie oferowane przez nas koszulki to ubrania polskiej produkcji. Wykonane są z 100% bawełny, która jest lekka, przewiewna i niezwykle trwała, dzięki podwójnym przeszyciom. Przy odpowiedniej pielęgnacji zarówno t-shirt jak i print będą służyć ci przez wiele lat, ponieważ nadruk nie wyblednie nawet po wielu praniach!

Jest 38 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów
Compare