Menu

INTERAKTYWNE

INTERAKTYWNE 

Koszulki interaktywne dla taty i dziecka

Co łączy zabawę, naukę i odzież w jednym? Koszulki interaktywne dla taty od Koszulove! Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale wiemy jak bardzo dzieci potrzebują naszej obecności. Wspólnie spędzany czas można wykorzystać produktywnie, świetnie się przy tym bawiąc. W tym celu stworzyliśmy koszulki interaktywne dla taty i dziecka. To odzież, która ma inicjować wspólne zabawy. Maluch może przy tym poznawać świat, rozwijać swoją kreatywność oraz uczyć się pierwszych słów.

 

Codzienne życie

Koszulki interaktywne dla taty to świetny gadżet, który można nosić na co dzień. Nikt, kto nie będzie wtajemniczony nie zorientuje się, że to ubrania, która służą do zabawy z dzieckiem. Znajdziesz na nich piękne, kolorowe grafiki, a na nich ludzi, cyfry czy zwierzęta.

 

Niektóre z nich wykorzystują kontrastowe kolory – głównie czerń i biel, którą najlepiej widzą noworodki.

 

Jak korzystać z takich koszulek? To bardzo proste, a zabaw można przygotować wiele! Gdy wybierzesz np. t-shirt ze zwierzętami, możesz je naśladować za każdym razem, gdy dziecko któregoś z nich dotknie. Możesz też zadawać dziecku pytania w stylu: „Gdzie jest konik?” albo „Jak robi krówka?”. Koszulka z chłopcem i ubraniami jest bardzo pomocna podczas nauki ubierania się! Dziecko może dopasowywać odzież do zarysowanych kształtów, a chwilę później ubierać się samodzielnie.

 

Przygotowaliśmy też t-shirt, który będzie planszą dla samochodów! Możecie wspólnie z dzieckiem jeździć koszulkowymi ulicami przez wiele godzin.

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Compare