Menu

KOMPLETY

KOMPLETY 

Komplet ubrań mama i syn

Czy tylko mama i córka mogą ubierać się podobnie? Nonsens! Koszulove łamie standardy i zachęca do pokazywania całemu światu tego, jakim uczuciem mogą darzyć się bliscy. Pokaż, że z rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach! Choć i na sesję fotograficzną można zabrać nasze koszulki. :)

Oferujemy dziś komplet mama syn, który świetnie podkreśli wyjątkową więź jaka może łączyć te dwie osoby. Matka zawsze będzie najbliższą osobą dla swojego dziecka. Nosiła je pod sercem przez 9 miesięcy, dla niego zarywała noce, o nie się zawsze bezgranicznie troszczyła. Nasze koszulki mogą więc stanowić świetny prezent dla zgranego duetu, jakim może być mama i jej syn. Możesz podarować go na Dzień Matki, urodziny lub ot tak, bez okazji – oboje na pewno się ucieszą. Koszulove proponuje bowiem niesztampowe rozwiązanie. Printy umieszczone na koszulkach są zabawne i pobudzają do refleksji nad znaczeniem i wartością rodziny.

Zestawy ubrań dla mamy i syna

Zestaw mama syn to również świetna opcja na sesję zdjęciową. Jeśli planujecie taką ze swoimi bliskimi, warto zabrać taki gadżet. Nasze koszulki są białe, dzięki czemu świetnie prezentują się na zdjęciach wykonanych nawet na czarnym tle. Biel ładnie rozświetla, przełamuje, nie jest nachalna. W bieli każdy wygląda dobrze. Dodatkowo – napisy umieszczone na koszulkach nie są pstrokate, dzięki czemu nie odwracają uwagi od tego, co jest najważniejszym elementem zdjęcia, czyli od Was! :) Każdy najpierw zauważy Wasze uśmiechnięte buzie, a dopiero późnej zabawne napisy na ubraniach.

Koszulove proponuje odzież najwyższej jakości. Komplet dla mamy i syna składa się z dwóch części. To biała, damska koszulka o fasonie dopasowanym, który podkreśli kobiecą figurę i wszystkie jej atuty. Drugim elementem jest t-shirt dziecięcy o fasonie regular lub dziecięce body. Wszystko zależy od tego, w jakim wieku jest syn. U nas z pewnością wybierzecie coś dla siebie!

W asortymencie Koszulove dostępnych jest wiele ciekawych wzorów. Jeśli jednak chcesz znaleźć na nich coś swojego, coś wyjątkowego – prześlij nam gotową grafikę, a my umieścimy ją na koszulkach. Może być to rysunek, napis lub zabawny, wewnętrzny, rodzinny żart. Nasz adres to sklep@koszulove.com.

W tej kategorii nie ma produktów.
Compare