Menu

UBRANIA DLA DZIECI

Katalog

UBRANIA DLA DZIECI 

Zabawne koszulki i śmieszne body dla dzieci

Szkoda życia na nudną garderobę! Sięgnij po humorystyczne ubrania, wykonane z pomysłem. Koszulove poleca sympatyczne ciuchy dla dzieci, które pomogą ci w zacieśnianiu rodzinnych więzi i wywołają uśmiech zachwytu, a być może nawet łzy wzruszenia!

 

Śmieszne bodziaki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz fantastyczne, śmieszne bodziaki dla dzieci. Mogą nosić je dzieci do 92 centymetrów wzrostu. W uroczy sposób mówią o zamiłowaniach niemowlęcia (np. „You. Me. Boobie. Now.”), albo informują o postanowieniach rodziców (np. hasło „Nie dokarmiaj mnie słodyczami”). Mogą wyrażać też miłość do rodziców i dziadków.

 

Śmieszne koszulki dla dzieci

Wszystkie wzory dostępne na naszej stronie jesteśmy w stanie wykonać również na koszulkach dla najmłodszych. Inspirowane są codziennym życiem wielu rodzin i hasłach znanych z filmów oraz tych powtarzanych z pokolenia, na pokolenie. Ujawnisz w ten sposób np. kto naprawdę rządzi w rodzinie, że dziewczyny są super, a chłopaki nie płaczą.

 

Bezpieczeństwo i wysoka jakość

Nasze bodziaki i koszulki posiadają certyfikat „Bezpieczne dla dziecka”. Oznacza to, że wykorzystane tkaninę są przyjazne skórze nawet najmłodszych, nie powodują podrażnień, są przewiewne. Wykonywane są ze 100% bawełny i posiadają zagęszczone szwy, dzięki czemu są również niezwykle trwałe. Nadrukom na odzieży nie straszne jest pranie. Wytrzymują je bez uszczerbku na kolorach i fakturze.

Jest 45 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów
Compare