Menu

PREZENT NA ROCZNICĘ

PREZENT NA ROCZNICĘ 

Prezent na ślub

Jeśli będziesz gościem na ślubie, oprócz kwiatów być może będziesz chciał Państwu młodym zostawić fajny i trochę nietypowy upominek. A jeśli sam(a) świętujesz rocznicę ślubu, z pewnością rozglądasz się za oryginalnym prezentem, który podkreśli Wasz związek. Na pewno pewien powiew świeżości stanowić będzie prezent z przymrużeniem oka, który jednocześnie podkreśla miłość.
Jeszcze wiele tygodni po ślubie nowożeńcy będą na tak zwanym małżeńskim haju. O ślubie będą myśleli dniem i nocą. Pomóż im cieszyć się tym wielkim przeżyciem. Niech na noc założą takie same piżamy dla par. Na każdej piżamie możemy wydrukować Twój unikalny tekst. Mogą to być życzenia ślubne, życzenia z okazji rocznicy lub wyznanie miłości. Zaś koszulki dla par to pomysł na prezent na ślub lub na rocznicę ślubu poniżej 100 zł. W tej cenie otrzymasz najwyższą jakość i staranne szycie bawełnianego tshirta.

Koszulki dla pary – idealny prezent na ślub lub rocznicę!

 

Papierowa? Bawełniana? A może stalowa, srebrna, złota lub dębowa? Rocznica ślubu to zawsze ważny dzień w życiu małżonków. Warto spędzać go w wyjątkowy sposób, a także obdarować się niezapomnianymi prezentami.

 

Gdy chcecie zaskoczyć swoją drugą połówkę kupując oryginalne prezenty, które podkreślą waszą wielką miłość – możecie postawić na prezent z przymrużeniem oka, czyli koszulki dla pary. Koszulki na rocznice ślubu to powiew świeżości, który będzie wam przypominać o wspaniałych ślubnych chwilach.

 

Co ważne, koszulki dla pary to również doskonały pomysł na prezent od znajomych. Wspaniałe T-shirty od Koszulove posłużą małżonkom jako strój do świętowania rocznicy, zarówno dniem jak i nocą! Koszulki na rocznice ślubu pomogą im cieszyć się tym wielkim przeżyciem! W ofercie Koszulove oprócz produktów takich jak koszulki dla pary znajdziecie również wspaniałe piżamy i bluzy. Niektóre z nich mają możliwość zaprojektowania własnych nadruków.

Jest 68 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 68 elementów
Compare