Menu

POSZEWKI PERSONALIZOWANE DLA BABCI I DZIADKA

POSZEWKI PERSONALIZOWANE DLA BABCI I DZIADKA 

Poszewki na dzień babci i dziecka

Wśród wielu gadżetów, które można podarować bliskim z okazji dnia babci i dziadka, znajdują się też poszewki na poduszki. To świetny, dekoracyjny dodatek, który można umieścić na ulubionej kanapie lub w ukochanym fotelu. Taki nietuzinkowy, spersonalizowany prezent z pewnością zostanie doceniony.

 

Wyrażaj miłość

Z reguły dość rzadko dziękujemy rodzinie za jej pomoc i okazane wsparcie. Zdarza się, że nieczęsto wyznajemy też miłość bliskim. Trzeba to zmienić! Zamiast kupować prezent w ostatniej chwili, w pobliskiej aptece, pomyśl o czymś, co naprawdę będzie przypominało o rodzinie. Poszewki na dzień babci wydają się być idealnym prezentem, ponieważ zawsze będą pod ręką, a opakowane w nie „jaśki” będą najwygodniejszymi ze wszystkich poduszek. Poszewki na dzień dziadka wykonane zostały z wysokiej jakości tkanin. Posiadają też wygodny w obsłudze i dyskretny zamek, który umożliwia zdjęcie poszewki z poduszki. Nadruk wykonany został przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, więc służyć będzie długo, nawet mimo wielokrotnego prania.

 

Poszewki z własnym nadrukiem 

Nie widzisz w naszej ofercie żadnego hasła, ani grafiki, która przypadłaby ci do gustu? Prześlij nam na maila swój własny wzór, a przygotujemy dla ciebie poszewkę na indywidualne zamówienie. Wystarczy wysłać napis lub grafikę na adres sklep@koszulove.com, a my zajmiemy się resztą.

 

Zachęcamy też do tworzenia zestawów prezentowych, które składać się będą z poszewki na dzień babci i dziadka, kubków oraz koszulek.

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Compare