Menu

KUBKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

KUBKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA 

Kubki na dzień babci i dziecka – prezent idealny

Koszulka na dzień babci i dziadka to za mało? Przygotuj zestaw , który zawierać będzie również kubki! Taki prezent z pewnością zagości na honorowym miejscu w domu i codziennie będzie przypominał o ogromnej, rodzinnej miłości. To kubki na dzień babci i dziadka z humorystycznymi napisami, które mówią o tym, jak wiele znaczy obecność dziadków w waszym życiu.

 

Do codziennej kawy

Prezent kubek na dzień babci i dziadka to podarunek praktyczny. Z kubków z takimi nadrukami każda kawa będzie smakować jeszcze lepiej. Dzięki temu również każdy z domowników będzie miał swój własny, personalizowany. Do naszych kolekcji trafiają jedynie wyroby najwyższej jakości. Nie musisz więc obawiać się pęknięć oraz tego, że za chwilę nadruk zacznie się ścierać. Wykorzystana na kubku farba jest trwała i bezpieczna dla zdrowia.

 

Nie tylko na dzień babci i dziadka

Kubki to świetny prezent nie tylko z okazji styczniowego święta. Można podarować je z każdej okazji: urodzin, imienin, na gwiazdkę. Możecie również w ten sposób powiedzieć „dziękuję”, a obdarowani z pewnością bardzo się ucieszą.

 

Takie kubki mogą być również nośnikiem ważnych informacji. Wręczając je bliskim można powiedzieć, że na świecie niedługo pojawi się dziecko. Tej chwili z pewnością nie zapomną do końca życia, a kubki na dzień babci i dziadka zajmą specjalne miejsce w ich sercu.

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Compare