Menu

KARTA PODARUNKOWA o wartości 100 zł

Chcesz obdarować młodą Mamę lub świeżo upieczonych Rodziców? Ta gustowna, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami karta o wartości 100 zł to pewny i trafiony prezent. Składa się z trwałej, plastikowej karty z unikalnym kodem rabatowym, ulotki z miejscem na Twoją dedykację, a wszystko to zapakowane w delikatnie matową, srebrną kopertę.

Więcej szczegółów

100,00 zł brutto

Planowana wysyłka tego produktu za: 1 dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty

Gwarancja trafionego prezentu - karta pozwoli obdarowanej osobie wybrać spośród kilkudziesięciu produktów i różnorodnych modeli ubrań to, co jej najbardziej odpowiada.

Otrzymujesz gotowy prezent - plastikową kartę podarunkową wraz z ulotką, zapakowaną w elegancką, srebrną kopertę. 

SZCZEGÓŁY
Karta podarunkowa wysyłana jest do Ciebie pocztą.
Kwotę podaną na karcie osoba obdarowana może wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.
Kart podarunkowa uprawnia do skorzystania ze zniżek i rabatów, które aktualnie są dostępne w sklepie.Od dnia otrzymania towaru masz 14 dni na rozmyślenie się co do zakupu. Wyślij nam wiadomość (email, sms, wiadomość na facebooku),  a następnie spakuj produkt i odeślij go na własny koszt.  Dołącz do niego paragon oraz wypełniony formularz, który możesz pobrać i wydrukować.

Formularz zwrotu do pobrania

Adres do wysyłki:

koszulove.com, ul. Narutowicza 5 Sulechów 66-100

UWAGA
zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta (par. 38 pkt. 3), w przypadku, gdy zamówiłaś produkt indywidualny (zgodny z Twoimi wytycznymi lub dopasowany do Twoich indywidualnych oczekiwań),
możliwość odstąpienia od umowy przestaje obowiązywać. 

Zwroty wysłane na koszt odbiorcy za pośrednictwem innego niż wskazani przewoźnicy nie będą odebrane.

Compare