Karmienie piersią,  Koszulove,  Nowości

Winter is coming. Jeszcze cieplej podczas karmienia piersią jesienią i zimą

Póki co, jesień rozpieszcza nas temperaturą i słońcem, ale – jak wiadomo – winter is coming. I podobno ma to być zima stulecia. Dlatego dziś na nasze półki trafia golf Even More Hygge. Uszyty wg fasonu Hygge Mommy, ale z bawełny drapanej.

Wszystkim nie-technologom włókiennictwa wyjaśniamy, że bawełna drapana to taka, która jest super milusia pod spodem, taka mięciusia, gładziusia i bardzo, ale to bardzo cieplusia.

facebook ad (4)

Od jednej z Klientek wiemy, że golf Hygge trudno zdjąć. Spokojnie, nie chodzi o to, że gdzieś jest nazbyt wąski 😉 To tylko przenośnia. Hygge daje wygodę i fajny wygląd. Przede wszystkim jednak – jak wszystkie ubrania dla mam od koszulove – pozwala nakarmić w dowolnym miejscu bez wzbudzania niepotrzebnej sensacji.

Mamy nadzieję, że ucieszy Was ta cieplusia nowość. Jeśli macie uwagi lub zachcianki odnośnie kolorów tego golfu, jakie mogłyby znaleźć się obok niebieskiego – dajcie znać na adres sklep@koszulove.com. Tę skrzynkę odbierają osoby, które bardzo cenią sobie Wasze zdanie. Buziaki 🙂

Ania Matuszczak
PR i marketing manager
koszulove.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *