Karmienie piersią,  Koszulove,  Nowości

Bestsellerowe oversize’y do karmienia piersią w nowej odsłonie.

Za co kobiety kochają oversize’y? W „za dużym” fasonie każda z nas poczuje się szczupło i dziewczęco. W oversize’ie można być zupełnie na luzie, prawie jak w domu, bez spięcia i „ciśnienia”. Pewnie dlatego Mamy tak często wybierają nasze bluzy do karmienia w kroju oversize. Od kiedy pojawił się w sprzedaży nasz pierwszy fason oversize, udoskonalaliśmy go kilka razy, słuchając Waszych opinii, przyglądając się Wam w tych bluzach, szukaliśmy formy doskonałej. Dziś pokazujemy Wam bluzy oversize mocno zmienione.

Po pierwsze – zamki wszywamy w oddaleniu od dekoltu, przez co po rozpięciu nie rozchodzą się one na dekolcie. Oznacza to, że Twój dekolt będzie zawsze zasłonięty, a zakres otwarcia na tyle duży, że nakarmisz maksymalnie swobodnie.

Po drugie – poszerzyliśmy dekolt tak, aby zalotnie odsłaniał ramię. 

Po trzecie – dodaliśmy pęknięcia po bokach, aby dół bluzy lepiej się układał.

W efekcie otrzymaliśmy krój uniwersalny, taki, który sprawdzi się na większości figur. Co najważniejsze, masz zagwarantowaną 100-procentową swobodę i dyskrecję karmienia piersią. Mamy nadzieję, że zmiany Ci się podobają? Bardzo chętnie usłyszymy Twoje zdanie 🙂 Zobacz już teraz wszystkie propozycje nowych bluz oversize z nadrukiem. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *