Karmienie piersią

Karmienie piersią w miejscach publicznych – co mówią mamy?

Jeśli jesteś mamą karmiącą, przystawianie malucha do piersi w miejscach publicznych pewnie nie jest Twoją ulubioną czynnością. Trudność w znalezieniu komfortowego miejsca, krępujące spojrzenia, zniecierpliwienie głodnego dziecka – wszystko to sprawia, że w Polsce mamom jest wciąż trudno karmić swobodnie.

Mamy mówią tak:

„Jestem po raz drugi kp. I tak jak zawsze starałam się nie karmić publicznie, lub po prostu siedziałam w aucie … Tak teraz nie kryguję się. Nie robię NIC gorszącego, córka i moja pierś przysłonięte. Na szczęście na razie nic nieprzyjemnego mnie nie spotkało. Staram się po prostu nie zwracać uwagi, czy kogoś „gorsze”, czy nie.”

„Bo publiczne kp nie jest proste. Bo niektóre nie chcą, nie potrafią, bo pozycja nie taka, bo nie ma miejsca. Dlatego nas tak bardzo nie widać 😉 Ja sama długo szukam miejsca, ktore by nam odpowiadało, niestety nie potrafię „usiąść na chodniku” i (czyt.w każdym miejscu) karmić.”

„Ja dzis we Władysławowie karmiłam na ławce przy głównej ulicy – ludzie sie patrzyli i odkręcali . Oczywiście znalazły sie dwie Panie ,które miedzy sobą rozprawiały na temat mojej bezwstydności i komentarzy typu taki duży a je cyca . Ale ja sie nie przejmuje – moje piersi moja sprawa i nawet gdybym szła z nimi na wierzchu to nikomu nic do tego”

„u mnie tez tak jest, ze cora sie odrywa, mleko tryska, ale wg mnie zawsze da sie w miare dyskretnie nakarmic. ja sie zazwyczaj zakrywam wozkiem po porstu. parkuje go tak ze zaslania mnie i dziecko.”

Bluzka Basically Mommy została stworzona po to, abyś zaczęła lubić karmić również w miejscach publicznych 🙂 Abyś przed wyjściem z domu szybko mogła dobrać fajną stylizację, a w restauracji, centrum handlowym etc. czuła się swobodnie podczas karmienia nawet jeśli dookoła Ciebie będzie przechodziło mnóstwo ludzi.

ScreenHunter_5264 Mar. 23 21.10
zobacz film pokazujący, jak szybko i dyskretnie nakarmisz w bluzce Basically Mommy:

bluzka basically mommy do karmienia piersiabluzka do karmienia piersia basic paski small

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *