O koszulove.com

duże logokoszulove.com to marka, która jest blisko młodych polskich rodzin. Jest nam po drodze z Rodzicielstwem Bliskości oraz innymi filozofiami rodzicielstwa zaangażowanego.

Znajdziecie u nas koszulki, bluzy, sukienki i body z grafiką inspirowaną codziennością mamy, taty i dzieci. Produkty koszulove.com mówią o tym, o czym mówicie Wy sami:

 • O wychowaniu dzieci, o byciu mamą i kobietą, tatą i mężczyzną;
 • O urodzie, modzie, o czuciu się i wyglądaniu fajnie;
 • O tym, jak rozwiązać problem „co kupić w prezencie” 🙂

 


 

Nasze wartości

 • Robimy tylko to, co wzbudza naszą miłość i zaangażowanie

  Projekty odzieży w koszulove.com powstają wtedy, kiedy coś lub ktoś poruszy nasze serca i umysły. Jednym słowem – powstają z miłości. Nie robimy i nigdy nie będziemy robić rzeczy tylko po to, aby je sprzedać. Będziemy za to projektować i realizować pomysły, za którymi stoi wzbudzająca zaangażowanie idea. Dlatego zrobiliśmy to:
  Projekt Karm, Mamo!
  Akademia Mama Pyta
  Koszulki I produce milk What’s your superpower
  Sukienki ułatwiające karmienie piersią
  Wsparcie II Konferencji Bliskości


 • Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi

  Koszulka to taka tablica, na której można napisać ważne rzeczy, a przez noszenie jej zmieniać trochę świat. Aktywnie szukamy nowych ludzi, idei i inspiracji.
  Dlatego we współpracy z nami powstały już:
  Bodziaki promujące karmienie metodą Bobas Lubi Wybór
  Odzież z logo „Karm, Mamo!”


 • Na pierwszym miejscu stawiamy dobre relacje

  Równie mocno, jak o jakoś produktu, dbamy o jakość relacji. Jesteśmy uprzejmi, odpisujemy na każdego maila, który szczęśliwie trafi do naszych skrzynek i jest szczerą chęcią nawiązania z nami wartościowego kontaktu. Jeśli pojawia się konflikt, dążymy do jego polubownego rozwiązania, zawsze na korzyść klienta ale z poszanowaniem praw obu stron. Zawsze mówimy i piszemy prawdę.


 • Jesteśmy coraz lepsi

  Każdy Wasz zakup to kredyt zaufania. Dzięki niemu możemy stawać się coraz lepsi – produkować więcej ubrań z ciekawymi grafikami, docierać do większej ilości fajnych ludzi.


 • Jesteśmy rodziną, pracujemy z przyjaciółmi 

  Niesamowite, jak wiele da się zrobić z rodziną i przyjaciółmi, a nawet sąsiadami (o tym kiedy indziej) 🙂 Można nawet wykreować i tchnąć życie w firmę i markę odzieżową. Tak właśnie zaczęło się koszulove.com. Od spotkania rodzinnego pewnej siostry, pewnego brata i jego żony. Do współpracy zaprosiliśmy przyjaciół – grafików i doradców biznesowych. Pytaliśmy znajomych, czy pomysł na koszulove.com im się podoba. Uśmiechali się, kiedy im o nim opowiadaliśmy. I tak się właśnie zaczęło.

 

 

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *