Karmienie piersią,  Koszulove,  Nowości

Mamy naszywki na bluzie dla mamy

Rozdarte spodnie? Przetarty materiał na łokciu? Dziś już nikt nie używa naszywek po to, aby załatać dziury. Ba, dziury na spodniach są bardzo mile widziane. A jednak naszywki wróciły w wielkim stylu z lata 80-tych i 90-tych i dają bezcenny powrót do czasów beztroskiego dzieciństwa.

W koszulove.com tworzymy ubrania nawiązujące do najciekawszych trendów. Przecież mamy karmiące lubią wyrazisty styl i chętnie bawią się modą. Dlatego naszywek nie mogło zabraknąć w naszej ofercie – przedstawiamy Wam naszą listopadową nowość – bluzę do karmienia piersią z naszywkami SUGAR.

Czarny to świetne tło dla naszywek w postaci lodów, shake’ów i pączków. Fason bluzy jest przedłużony i sięga za pupę. Dekolt w serek podkreślony jest kontrastowym, białym ściągaczem. Również z tyłu dekolt ma kształt litery V. Rozwiązanie do karmienia piersią to wszyty poziomo zamek, który otworzyć można z obu stron.

_MG_0142

Bluza leży świetnie, jest wyrazista, karmi się w niej modnie i swobodnie. Dajcie nam znać, czy naszywki to coś, co budzi Waszą miłość czy może jednak niechęć? A może jest jeszcze jakiś trend, który koniecznie musimy przygotować specjalnie dla mam karmiących?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *