Koszulove,  Nowości,  Rodzina

Przewodnik po prezentach dla Niego

Często się mówi, że kobiecie kupić prezent jest łatwiej. Ubrania, biżuteria, kosmetyki – pomysłów jest całe mnóstwo. Gdy przychodzi do kupna prezentu mężczyźnie, sprawa już nie jest taka oczywista. Podsuwamy kilka propozycji prezentowych dla męża, partnera, brata, przyjaciela, taty czy malutkiego synka.

Dla pierogożercy

Chyba każdy z nas ma w rodzinie pierogożercę. Podpowiadamy, że ta koszulka z nadrukiem Pierogi to świetna opcja na prezent i z pewnością wzbudzi duży uśmiech na twarzy obdarowywanego i rozbawienie wśród całej rodziny. Miękki w dotyku materiał, bardzo trwały nadruk wykonany przy użyciu nowych technologii, dzięki czemu jest odporny na pranie. Koszulka występuje w kolorze szarym i białym.

Dla przyszłego taty

Jeśli masz w  swoim otoczeniu mężczyznę, który już wkrótce zostanie tatą, a przy tym jest również fanem motoryzacji, koszulka dla taty Władca szos i grafiką wózka będzie strzałem w dziesiątkę! Jesteśmy pewni, że nie będzie mógł się doczekać narodzin maluszka jeszcze bardziej, aby móc dumnie spacerować w tej koszulce! Materiał wysokiej jakości i trwały nadruk, sprawią, że ta koszulka stanie się jedną z ulubionych.

Dla taty i syna

Syn to największa duma i nie rzadko mała kopia swojego taty. Nic więc dziwnego, że chcą ubierać się podobnie i pokazywać wszystkim dookoła, jaka więź ich łączy. Dla tak fantastycznego duetu prezentem idealnym pod choinkę będzie zestaw – koszulka dla taty i body lub koszulka dla dziecka Ciacho. Miękki w dotyku i dobry gatunkowo materiał i wysoka jakość nadruku sprawiają, że te koszulki można prać i nosić nieustannie, a ich wygląd będzie nadal jak nowy.

Koszulka dla fana Gwiezdnych Wojen

Tata, a zarazem wielki fan Gwiezdnych Wojen pod choinką musi znaleźć nasz zestaw Star Wars. W końcu relacja tata-dziecko to najważniejsza sprawa w życiu! Do tego personalizacja w postaci imienia taty i imienia dziecka sprawi, że będzie to unikatowy prezent, a Ty awansujesz na najlepszego św. Mikołaja w całej rodzinie!

Kubek dla dziadka

Macie w rodzinie najlepszych dziadków na świecie? Dziadkowie na pewno ucieszą się i będą pękać z dumy, gdy pod choinką znajdą kubek z napisem: „Najlepsi ojcowie awansują na dziadków”. W takim kubku poranna kawa smakuje sto razy lepiej i za każdym razem przypomina o ukochanych wnukach.

Prezenty prezentami, ale pamiętajcie, również, że Święta to także czas dla Was, na spędzenie go z najbliższymi. A my przecież kochamy być blisko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *