Koszulove,  Rodzina

Babcia i Dziadek świętują

Dziadkowie to wyjątkowe osoby w życiu każdego z nas. Najpierw jako małe szkraby czujemy się przez nich rozpieszczani do granic możliwości, a gdy dorastamy, stają się najlepszymi przyjaciółmi – zawsze znajdą chwilę, żeby nas wysłuchać przy filiżance herbaty. Mimo, że lata lecą i nie jesteśmy już małymi dziećmi, wciąż ich kochamy i lubimy ich odwiedzać. Ukochane wnuki potrafią przysłonić cały świat!

Pokaż, ze kochasz i pamiętasz! Dzień Babci i Dziadka tuż, tuż!

Choć swoje święto Babcia i Dziadek obchodzą w styczniowy mroźny dzień, atmosfera jest wtedy gorąca, a emocjom i czułościom zawsze nie ma końca, prawda?  Choć pokazywać, że kochamy powinniśmy nie tylko jednego dnia w roku, ale znacznie częściej, to warto dać znak ukochanym dziadkom, że o nich pamiętamy. Odwiedziny i drobny upominek sprawią, że poczują się ważni, docenieni i kochani, a z ich twarzy tego dnia nie będzie schodził uśmiech.

Koszulki z zabawnymi nadrukami dla Dziadków

Koszulka z wysokiej jakości materiału, z zabawnym, bardzo trwałym nadrukiem to jedna z naszych propozycji. Dostępne w kolorze białym i szarym, do nabycia w zestawie dla Babci i Dziadka lub pojedynczo. Oto kilka propozycji.

Koszulka dla Dziadka – Dziadek dobry dzik

„Dzik jest dziki, dzik jest zły..” – kto z nas nie zna tego zabawnego wierszyka? Dzik to przecież zwierzę mocy i symbol siły. Tak jak Dziadek! Ale zaraz, zaraz… kto tu mówi o złości i gniewie? Dziadek to dobry dzik! Najlepszy! Koszulka w kolorze szarym lub białym z zabawnym nadrukiem z pewnością wywoła mnóstwo śmiechu i wprawi w dobry nastrój.

Babcia Rozpieszczaczka

Rozpieszczanie, dogadzanie i spełnianie zachcianek ukochanych wnuków to zajęcie numer jeden wszystkich babć. Nie bez powodu słowo babcia kojarzy nam się często z ciepłą szarlotką wyciąganą z piekarnika i zapachem pieczonego chleba. Przygotowywanie ulubionych dań dla wnuków czy dokarmianie pysznymi deserami domowej roboty nie może pozostać niedocenione! Za to rozpieszczanie należy się tytuł Babci Rozpieszczaczki! Taka koszulka w kolorze białym lub szarym z nadrukiem świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach babci i umili każdy dzień.

Spokojnie, to tylko wnuczek…

Ale jak być babcią i zachować spokój, kiedy chodzi o ukochane wnuki ? No przecież nie da się! Babcie to mistrzynie zamartwiania się i wynajdywania problemów, często nawet tam gdzie ich nie ma J Choć czasem trują, suszą głowę, to jak tu ich nie kochać? To wszystko z troski o ukochane wnuki! Koszulka dla babci lub przyszłej babci z napisem I can’t keep calm I’m a grandma to strzał w dziesiątkę!

Awans

A może już wkrótce zostaniecie rodzicami i zastanawiacie się jak przekazać tę nowinę przyszłym dziadkom? Dzień Babci i Dziadka to idealna ku temu okazja, a zestaw koszulek dla babci i dziadka z napisami: „Najlepsze mamy awansują na babcie”, „Najlepsi ojcowie awansują na dziadków” to idealna forma ogłoszenia tych radosnych wieści!

Kubki na Dzień Babci i Dziadka

Gorąca herbata lub poranna kawa smakuje najlepiej w ulubionym kubku. Kubku, który się z czymś kojarzy, który o czymś przypomina i wywołuje uśmiech na twarzy. Dlatego też kubek z zabawnym nadrukiem i personalizacją to doskonały pomysł na upominek z okazji święta dziadków. Oto nasze propozycje:

Personalizowane poszewki na poduszki

Niech wszyscy zobaczą, że w tym domu mieszka super babcia i super dziadek! A to wszystko za sprawą poszewek na poduszkach z personalizowanymi nadrukami. Możesz je zakupić w zestawie lub osobno. Sprawdź, co znajdziesz w naszym sklepie!

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *