Ciąża,  Koszulove

Pomysł na prezent gwiazdkowy – rysunek dziecka na koszulce

Temperatura spadła o kilka stopni, zrobiło się jakoś bardziej szaro. Za chwilę w sklepach pojawią się girlandy, elfy będą roznosiły ulotki a renifery zapraszały na swoje stoiska. Tak tak – Święta już blisko. Za 55 dni.

A my mamy dla Was wesołą nowinę że ho ho 🙂

Pora zacząć myśleć o prezentach. Koszulka z nadrukiem rysunku dziecka – wnuczka, syna, córki, chrześniaka lub chrzestnego to pomysł na indywidualny i zupełnie niebanalny prezent. Ma zaletę funkcjonalną – pozwoli zachować rysunek na zawsze i mieć go na wyciągnięcie ręki.

Kochani, gdy Wasze dzieci będą w przedszkolu rysowały Mamę, Tatę i resztę Rodzinki, zabierzcie rysunek ze sobą. Jeśli chwycił Was za serce, to znaczy, że warto go utrwalić na zawsze.  Nadruk wykonany zostanie w technice DTG, który daje możliwość pięknego odwzorowania kolorów użytych przez małego twórcę. Na wydrukowanej już koszulce dojrzysz wszystkie szczegóły rysunku. Rysunek wyjściowy może być namalowany akwarelami, pisakami, kredkami woskowymi lub ołówkowymi – dowolnie. Wyślij nam go pocztą lub prześlij wysokiej jakości skan.

A teraz wesoła nowina że ho ho. Aż do Świąt cena koszulki z nadrukiem rysunku dziecka będzie obniżona z 79 zł do 59 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *