Koszulove

Pomysł na… rodzinną sesję fotograficzną w koszulkach :)

Rodzinna sesja fotograficzna to coraz popularniejszy pomysł na uwiecznienie ważnych wydarzeń w życiu rodziny, najczęściej ciąży, narodzin, roczku. Mimo tego, że aparat każdy z nas ma zawsze pod ręką (w swoim smartfonie), doceniamy zdjęcia zrobione w profesjonalnym studio fotograficznym. To właśnie one, wśród setek zdjęć pstrykanych od niechcenia, są później drukowane, oprawiane w ramkę, czasami nawet dawane w prezencie innym członkom rodziny.

Przed sesją zdjęciową wszyscy, oprócz profesjonalnych modelek i szafiarek, mają ważny problem. Jak się ubrać? Mąż na galowo, we frak? A może codziennie, bez szaleństw, w papciach i papilotach?

Ważne, aby ubrania rodziny pasowały do siebie. Sesja zdjęciowa będzie udana, jeśli wszyscy modele będą mieli wspólny element ubioru – ten sam kolor lub ten sam krój ubrań. Można również pomyśleć o czym więcej – i tutaj właśnie na pomoc przychodzą koszulki – z nadrukiem dedykowanym, wymyślonym specjalnie dla danej rodziny, lub personalizowane, np. zawierające imiona.

Nasze koszulki gościły już na wielu sesjach zdjęciowych – bardzo nam miło! Nie wszystkie zdjęcia możemy pokazać, ponieważ zdjęcia rodzinne to zdjęcia rodzinne ;), jednak niektórzy pozwolili nam uchylić rąbka swoich rodzinnych fotografii.

Dla Klaudii, autorki bloga niezleziolkoblog.pl, i jej córki Martynki wykonaliśmy:

– koszulkę personalizowaną z logo i adresem bloga
– koszulkę dla córki „Gdy dorosnę będę blogerką jak mama”
– koszulkę „Kocham, Nie daję klapsów”

Dziękujemy za możliwość podzielenia się tą piękną sesją! 🙂

Tomek i Tobiasz, bohaterowie bloga tomitobi.pl, podczas sesji rodziennej zorganizowanej przez Martę, ubrani byli w szare bluzy z cyframi oraz imionami:

tomitobi

Alicja i Pola na swoich sesjach fotograficznych występowały jako Bloginie i w koszulkach inspirowanych walentynkami z napisem „I love Pola” i „I love MamaLa”

ilovemamala2 ilovemamala

boginki2

Aicja i Pola w koszulkach Blogiń
Aicja i Pola w koszulkach Blogiń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *