Koszulove,  Nowości

Poradnik dla Mikołaja i Gwiazdora: jaki prezent zostawić pod choinką przyszłym/młodym rodzicom?

Młodzi rodzice to obiekty, które można bardzo twórczo obdarować. Podobnie jak młoda mama (pisaliśmy o tym tutaj), ucieszą się z każdej grzechotki. Co więcej, będą bawili się nią lepiej niż dzidziuś. Pary, które wkrótce zadebiutują w roli rodziców, są jeszcze przed wielką transformacją, więc wymagają innych prezentów. Fajne będą takie, które podkreślą doniosłość Czasu Oczekiwania. Otworzyliśmy szafę w poszukiwanu fajnych pomysłów na prezent dla par oczekujących i świeżo upieczonch rodziców. I co tam znaleźliśmy?…

Prezent dla oczekującej Mamy i Taty

Mamę rozpoznać nietrudno – pokaźny brzuszek nie może mylić. Przyszłego tatę już trudniej zidentyfikować, no może po tym, że dotyka i poszarpuje cudze wózki (sprawdza zawieszenie i orientuje się na rynku pojazdów dziecięcych). Prezenty, które podkreślą ten wyjątkowy czas oczekiwania, to:

 

Przyszły tata ucieszy się z prezentu żartobliwego, takiego, który rozładuje napięcie towarzyszące czasowi przygotowań na nadejście nowego członka załogi domowej.

 

zobaczcie wszystkie propozycje koszulek dla taty oraz fajne pomysły na koszulki dla mamy

 

Prezent dla świeżo upieczonej Mamy i Taty

Tych, którzy mają za sobą lot w kosmos i lądowanie na planecie Dzidziuś, z pewnością ucieszy uznanie dla ich pełzających i ząbkujących kompetencji jako rodziców:

zestaw koszulek dla rodziców i dziecka "Idealni"
zestaw koszulek dla rodziców i dziecka „Idealni”, 119 zł zamiast 127 zł

Jeśli rodzice zaczęli już być chustomaniakami, i często widzicie ich jak plączą się w cztery metry materiału, zakrzykną „ach!” na widok takiego zestawu:

zestaw prezentowy dla mamy, taty i dziecka w chuście
zestaw prezentowy dla mamy, taty i dziecka w chuście, 169 zł zamiast 187 zł

Zerknij na wszystkie zestawy prezentowe dla rodzin

 

Ubrania dla przyszłych i „świeżych” rodziców to pomysł fajny z co najmniej 3 powodów:

  1. Przydadzą im się na rodzinną sesję zdjęciową
    Często rodzice organizują sesje brzuszkowe i noworodkowe. Dzięki takiemu prezentowi, święty Mikołaju i Gwiazdorze, będą mieli super zdjęciowy zestaw 🙂
  2. Kupujesz 1 prezent a obdarowujesz 2 a nawet 3 osoby
    Na pewno jesteś święty Mikołaju i Gwiazdorze zajęty i brakuje Ci czasu, te propozycje prezentowe sprawiają, że sobie również robisz prezent – dostajesz trochę wolnego czasu 😉
  3. Sprawiasz prezent w dobrej cenie
    W przeliczeniu na osobę upominek w postaci zestawu to ekonomiczny strzał w dziesiątkę, ponieważ każdy zestaw opłaca się bardziej niż osobno zakupione prezenty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *