Ciąża,  Karmienie piersią,  Koszulove,  Nowości

Nowa kolekcja dla mam karmiących i w ciąży #karmieswobodnie – relacja z premiery

9 marca 2017 w Family Cafe w Poznaniu zgromadziliśmy wspaniałą, cudowną i niepowtarzalną publiczność, która jako pierwsza zobaczyła efekty pracy nad nowymi modelami ubrań dla mam karmiących i w ciąży. To była premiera kolekcji #karmieswobodnie.

Goście
W premierze wzięło udział ponad 50 mam oraz 40 dzieci (20 w wieku do 6 miesięcy, 10 w wieku do 12 miesięcy i 10 w wieku do 3 lat). Wśród publiczności znaleźli się również projektanci, którzy wzięli udział w konkursie „koszulove dla mam” organizowanym przez koszulove.com oraz Szkołę Konstrukcji Ubioru Forma.

Laureaci
Wspólnie z Anną Joniak ze Szkoły Forma zaczęłyśmy od wręczenia dyplomów laureatom konkursu „koszulove dla mam”. Zuzanna Grusznis, Julia Kunikowska, Monika Dołbniak, Weronika Stec, Elżbieta Krynicka – Murawska zostały laureatkami konkursu, który był de facto wyzwaniem jakie w imieniu świeżo upieczonych mam koszulove rzuciło projektantom. W październiku taki cel wytyczyliśmy dla projektu: „W koszulove.com postanowiliśmy, że świat mody musi się spotkać ze światem macierzyństwa i poważnie ze sobą porozmawiać.  Jako marka angażująca się w promowanie karmienia piersią, mamy obowiązek nieustannie poszukiwać innowacyjnych rozwiązań w kwestii konstrukcji, funkcjonalności, doboru materiałów tak, aby mamy otrzymały nienagannej jakości produkt, który wyraźnie ułatwi im codzienność podczas ciąży i karmienia piersią. Taki jest cel projektu „Koszulove dla mam”, w ramach którego do zaprojektowania nowych ubrań dla mam karmiących i mam w ciąży zaprosiliśmy projektantów związanych  ze Szkołą Konstrukcji Ubioru Forma”

Na oficjalnej premierze nowej kolekcji chcieliśmy sprawdzić, czy udało nam się powyższe cele osiągnąć.

Jury
Do oceny nowych fasonów zaprosiliśmy całą publiczność oraz Jury złożone  wyjątkowych kobiet. W rolę jurorów wcieliły się:
Agata Aleksandrowicz, znana jako Hafija, blogerka, Wiceprezeska Fundacji Promocji Karmienia Piersią, organizatorka niezliczonej ilości eventów promujących karmienie piersią.
Karolina Dominiak – Piskorska, znana jako Kolorowa Mama, to promotorka karmienia piersią obecna aktywnie wspierająca mamy przy okazji różnych eventów w Poznaniu i nie tylko.Mama 2 córek – Kaliny i Róży.
Marta Gąsior – właścicielka butiku Sukienkowo, mama czwórki, entuzjastka mody.

Modelki i stylizacje
Modelki, które prezentowały nowe fasony ubrań, to oczywiście Mamy „z krwi i kości”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu okazało się, że wszystkie krągłości (2 z 3 modelek były w ciąży), jakie prezentowały nasze Modelki, zostały pięknie podkreślone przez nowe ubrania.  Stylizacje ubrań wykonała Katarzyna Iskrzak, stylistka i personal shopperka, autorka bloga stylowamisja.blogspot.com. Makijaż pięknie podkreślający piękno naszych Mam wykonała Katarzyna Skowronek Ajchstet.

Prezenty
Dzięki współpracy zaprzyjaźnionych marek mogliśmy ugościć Mamy miłymi upominkami:
Voucher na zakupy w koszulove.com na kwotę 300 zł
Kosmetyki nowej marki Motherlove
Torba XXL od koszulove
3 vouchery na zakupy w eko-sklepie Pani Jóźwiakowa
3-godzinna konsultacja chustonoszenia od Przy Tobie
Vouchery na zabawę w Centrum Rozrywki dla dzieci Madagaskar
Chusta Lenny Lamb
Chusta Luna Dream
Chusta od Sensimo Slings
Chusta od Pellicano Baby

Miejsce
Niezwykła atmosfera spotkania to w dużej mierze zasługa wyjątkowego miejsca – restauracji i centrum kreatywnego rozwoju Family Cafe. Bajkowe wnętrza pozwoliły nam oderwać się od codzienności a przekąski przygotowane przez kucharzy restauracji były smacznym akcentem spotkania.

Hit mamy
Po prezentacji modeli ubrań publiczność głosowała na Hit mamy. To wyróżnienie otrzymała sukienka Eco Mommy, którą zaprojektowała Ela Krynicka-Murawska. Publiczność doceniła wyjątkowość i uniwersalność sukienki. Pięknie podkreśla kobiece krągłości podczas ciąży, zaś po niej staje się dopasowaną, seksowną sukienką. Jej funkcjonalność do karmienia piersią jest fenomenalna -wystarczy podnieść połę materiału.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *