Ciąża,  Koszulove

Nowości dla mam

Na wiosnę i lato 2016 przygotowaliśmy w koszulove.com kilka propozycji dla mam. Uznaliśmy, że przyda Wam się większy wybór sukienek do karmienia piersią, chcieliśmy też usatysfakcjonować mamy z brzuszkami.

MUSTHAVE do karmienia piersią i na czas ciąży

Nasza wielka duma to sukienka MUSTHAVE. Jest granatowa, odcięta pod biustem, ma zamki do karmienia piersią, a dzięki zakładkom rosnący brzuszek będzie pięknie w niej podkreślony. Uwielbiam ją za jej uniwersalność – komponuje się równie fajnie z moimi szarymi tenisówkami i brązowymi butami na obcasie. Podczas sesji założyła ją Paulina, brunetka, która zaczęła ósmy miesiąc ciąży, i już w niej pojechała 🙂 Drugą granatową musthevkę założyła blondwłosa Kasia, która karmi piersią 2-miesięcznego Kubusia, i również w niej została.

zobacz sukienkę w sklepie

Jedna sukienka na wiele okazji

Następna świetna opcja dla tych mam, które lubią mieć jeden ciuch na wiele okazji, to nasza MINI, która zgodnie z Twoim życzeniem może sięgać Ci lekko przed kolano lub przyciągać wzrok jako miniówka. Dół, który jest obcisły, daje takie dwie możliwości. Za to góra zostawia miejsce na brzuszek. A tuż przy szyi oczywiście zamki, które po rozpięciu pozwolą szybko nakarmić maluszka.

koszuloveIMG_4499web
Kubuś w koszulce i Kasia w sukience MINI w kolorze latte „Niech moc będzie z Tobą”

Zobacz sukienki MINI w sklepie

Pokochaj sukienkę oversize

Mamy, które kochają wszystko, co jest oversize, pokochają również naszą nową sukienkę… OVERSIZE 🙂 Podkreśli ramiona a rękawy 3/4 ładnie „oprawią sylwetkę”. Im bliżej dołu, tym luźniej i swobodniej. Z praktycznych atutów sukienka posiada kieszenie i właśnie rękawy 3/4 – jak kiedyś zauważa słusznie jedna z mam noszących nasze sukienki, przy maluchu nie ma czasu aby podwinąć rękawy 🙂

Zobacz wszystkie sukienki oversize

Podkreśl brzuszek koszulką z nadrukiem

A na czwartym miejscu wśród nowości są koszulki dla mam w ciąży. Takie, które podkreślą te najpiękniejsze na świecie krągłości, a w dodatku żartobliwie „skomentują” temat. Koszulki mają nadruk na całej powierzchni (fullprint), z przodu, z tyłu i na rękawkach. Motyw bocianów nienarzucająco, ale jednoznacznie wskazuje na błogosławiony stan przyszłej mamy. Boy inside i Girl inside ucinają spekulacje. Ogórki i babeczki ukazują paradoksy, pomiędzy którymi rozpięte są kubki smakowe „ciężarówki”. Koszulki szyjemy z materiału, który w dotyku i odczuciu do złudzenia przypomina bawełnę, a tak naprawdę jest wytworem geniuszu dzisiejszej techniki. To ona daje nam materiał tak miły jak bawełna a jednocześnie nieskończenie trwały i odporny na pranie, prasowanie, rozciąganie.


I teraz pytanie do Was, drogie mamy – czy nasze propozycje przypadają Wam do gustu? Czy znalazłyście wśród propozycji coś, co koniecznie chciałybyście mieć w szafie? Czy dobrze trafiliśmy z wygodą noszenia, czy zaprojektowaliśmy atrakcyjne dla Was nadruki?

sesja produktowa fot. Krzysztof Piwecki
sesja Mamy mają supermoc fot. Olga Jedrzejewska Photography, backstage fot. Flarra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *