Ciąża

Nie zapomnij życzyć tego Dziadkowi i Babci

Temat tego, co najbardziej ucieszy Dziadków, przerobiliśmy wszerz i wzdłuż. Specjalnie z okazji 21 i 22 stycznia, czyli Dnia Babci i Dziadka, projektowaliśmy nowe koszulki. Przy okazji ustaliliśmy, czego koniecznie powinniśmy życzyć naszym „staruszkom” 😉 w tym roku 🙂

Zdrowia

Czego najczęściej życzymy Dziadkowi i Babci w dniu ich Święta?
Zdrowia. Aby uzasadnić te życzenia, dajemy im napoje zawierające żen-szeń i lecytynę. W tym roku też życzmy im „zdrówka” ale tym razem niech dostaną koszulki „Babcia na Endomondo” i „Dziadek na Endomondo”. A potem wsiadajcie wszyscy razem na rowery, bierzcie kijki do nordic-walking albo po prostu ubierzcie sportowe buty. odpalcie Endomondo i zobaczcie, ile kilometrów razem pokonacie. Każdy kilometr to trochę więcej zdrowego serducha.

 

Pogody ducha

Podobno przyczynia się ona mocno do zdrowia. Zatem idziemy w poczucie humoru.  Koszulki „The Grandmother” i „The Grandfather” są ponadczasowe i śmieszne.

Szczęścia

Gdy życzymy szczęścia, często nie myślimy o tym, że sami możemy przyczynić się do niego najbardziej. Aby Dziadkowie byli trochę  bardziej szczęśliwi, nie tylko 21 i 22 stycznia, możemy zrobić co następuje:

  1. Powiedzieć im, że doceniamy ich mądrość, dzięki której czasami dają nam rady a czasami się przed tym powstrzymują 😉
  2. Powiedzieć im, że są dla nas ważni
  3. Powiedzieć im, że uważamy, że są fajnymi Dziadkami 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *