Ciąża

Nie zapomnij życzyć tego Dziadkowi i Babci

Temat tego, co najbardziej ucieszy Dziadków, przerobiliśmy wszerz i wzdłuż. Specjalnie z okazji 21 i 22 stycznia, czyli Dnia Babci i Dziadka, projektowaliśmy nowe koszulki. Przy okazji ustaliliśmy, czego koniecznie powinniśmy życzyć naszym „staruszkom” 😉 w tym roku 🙂

Zdrowia

Czego najczęściej życzymy Dziadkowi i Babci w dniu ich Święta?
Zdrowia. Aby uzasadnić te życzenia, dajemy im napoje zawierające żen-szeń i lecytynę. W tym roku też życzmy im „zdrówka” ale tym razem niech dostaną koszulki „Babcia na Endomondo” i „Dziadek na Endomondo”. A potem wsiadajcie wszyscy razem na rowery, bierzcie kijki do nordic-walking albo po prostu ubierzcie sportowe buty. odpalcie Endomondo i zobaczcie, ile kilometrów razem pokonacie. Każdy kilometr to trochę więcej zdrowego serducha.

 

Pogody ducha

Podobno przyczynia się ona mocno do zdrowia. Zatem idziemy w poczucie humoru.  Koszulki „The Grandmother” i „The Grandfather” są ponadczasowe i śmieszne.

Szczęścia

Gdy życzymy szczęścia, często nie myślimy o tym, że sami możemy przyczynić się do niego najbardziej. Aby Dziadkowie byli trochę  bardziej szczęśliwi, nie tylko 21 i 22 stycznia, możemy zrobić co następuje:

  1. Powiedzieć im, że doceniamy ich mądrość, dzięki której czasami dają nam rady a czasami się przed tym powstrzymują 😉
  2. Powiedzieć im, że są dla nas ważni
  3. Powiedzieć im, że uważamy, że są fajnymi Dziadkami 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *