Karmienie piersią,  Koszulove

Gdy karmisz piersią, Twój sposób ubierania się zmienia się drastycznie – wywiad

Niezwykłą mamy przyjemność publikować wywiad, który przeprowadziła Kasia aka Stylowa Misja, autorka błyskotliwych i praktycznych stylizacji dla mam karmiących piersią, z Martą, która oprócz tego, że jest mamą czwórki dzieci (w tym pięciomiesięcznych bliźniaków karmionych piersią), to jeszcze zawiaduje sklepem sukienkowo.eu. Takie mamy Klientki! 🙂

Przeczytajcie o swobodnym karmieniu i szafie mamy karmiącej 🙂

12Kasia: Ile czasu stoisz przed szafą kiedy szykujesz się na zwykłe wyjście a ile przed imprezą typu urodziny itp.?

Marta: Przed zwykłym wyjściem stoję zwykle około 5 minut. Wyjście na jakąś imprezę zajmuje mi zwykle więcej czasu, przeważnie przebieram się kilka razy, zanim zdecyduję się na ostateczną kreację.

Kasia: Czy Twój sposób ubierania zmienił się od kiedy zostałaś mamą?

Marta: Od kiedy zostałam mamą, mój sposób ubierania drastycznie się zmienił, ze względu na karmienie piersią. Przede wszystkim wybieram tylko rzeczy rozpinane na dekolcie, ewentualnie komplety z bluzką, którą mogę szybko podnieść i nakarmić dzieci. Niestety w odstawkę poszły moje ulubione sukienki.

Kasia: Co sądzisz na temat oferty ubrań dla mam karmiących (na co dzień i na większe okazje) dostępnych w sieci.

Marta: Po raz trzeci zostałam mamą, więc mogę stwierdzić, że oferta dla mam karmiących znacznie się polepszyła w porównaniu z poprzednimi latami. Ja kupuję tylko i wyłącznie w sklepach internetowych.

Kasia: Co sądzisz o karmieniu w miejscach publicznych?

Marta: Jeśli dzieci są głodne, po prostu trzeba je nakarmić, nie ważne gdzie. Jeśli jest taka możliwość, oczywiście wybieram ustronne miejsce ze względu na spokój potrzebny przy karmieniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *