Bez kategorii

Program partnerski koszulove.com dla doul, położnych i szkół rodzenia

Koszulove.com z dumą projektuje, szyje i drukuje dla mam. Ostatnio nasza oferta wzbogaciła się o sukienki do karmienia piersią.  Swoboda i wygoda, nieskrępowane karmienie a jednocześnie fajny wygląd z niebanalnym printem zamknięte w wygodnej, ciepłej tkaninie dresowej. Całość wykonana w Polsce.

Sukienki szturmem zdobywają serca i biusty mam 😉 Nasz cel to dotrzeć do jak największej ilości przyszłych i obecnych mam i pokazać im, że karmienie piersią nie stanowi żadnej bariery do swobodnego planowania dnia – zwłaszcza wtedy, gdy ma się małe ułatwienie w garderobie.

Program Partnerski

Ponieważ Wy, doule, położne i szkoły rodzenia jesteście najbliższej przyszłych i obecnych mam, jesteście dla nich wiedzą i wsparciem w wyborze właściwych rozwiązań na rodzicielskiej drodze, zapraszamy Was do Programu Partnerskiego, w którym Wasze klientki otrzymują zniżkę 10 zł na zakup sukienek do karmienia wpisując w koszyku zakupowym imię i nazwisko (douli lub położnej) lub nazwę szkoły rodzenia. Dla naszych Partnerek przygotowaliśmy również ciekawe benefity – odezwijcie się do nas koniecznie na anna@koszulove.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *