Koszulove,  Nowości,  Rodzina

Prezenty na wyjątkowe okazje – nasz wybór.

Maj to czas wielu wyjątkowych okazji. Na dobre zaczyna się sezon ślubów, z pewnością niejedna osoba otrzyma zaproszenie na chrzest, a wiele małżeństw będzie świętowało swoją rocznicę.

I tutaj pojawia się kwestia prezentu. Być może dopiero zaczynasz myśleć o prezencie na chrzciny lub na ślub, a może już gorączkowo poszukujesz prezentu idealnego?

Prezent na ślub lub na rocznicę ślubu
Jeśli będziesz gościem na ślubie kościelnym lub cywilnym, oprócz kwiatów być może będziesz chciał Państwu młodym zostawić fajny i trochę nietypowy upominek. Na pewno pewien powiew świeżości stanowić będzie prezent z przymrużeniem oka, który jednocześnie podkreśla miłość.

Piżama dla pary
Jeszcze wiele tygodni po ślubie nowożeńcy będą na tak zwanym małżeńskim haju. O ślubie będą myśleli dniem i nocą. Pomóż im cieszyć się tym wielkim przeżyciem. Niech na noc założą takie same piżamy dla par. Polecamy Honolulu i Oddawaj Kordłę, świetnym prezentem będzie też piżama z imieniem Pana i Pani Młodej.

A teraz coś naprawdę fajnego – na każdej piżamie możemy wydrukować Twój unikalny tekst. Mogą to być życzenia ślubne, życzenia z okazji rocznicy lub wyznanie miłości.

personalizacja piżam

Cena regularna piżam to 165 zł, jednak…

Na hasło „MAJOWEOKAZJE1” otrzymasz rabat 30 zł na wszystkie piżamy.

Koszulki dla zakochanych
Te koszulki to pomysł na prezent na ślub lub na rocznicę ślubu poniżej 100 zł. W tej cenie otrzymasz najwyższą jakość i staranne szycie bawełnianego tshirta. Koszulki produkowane są przez firmę Promostars i są mercedesem wśród koszulek 🙂

Cena regularna kompletu koszulek to 85 zł, jednak…

Na hasło „MAJOWEOKAZJE2” otrzymasz rabat 10 zł na wszystkie koszulki dla par.

Prezent na Chrzciny lub z okazji narodzin dziecka

Na te dwie wyjątkowe okazje stworzyliśmy coś specjalnego. Fotokocyki, które umożliwiają uwiecznianie unikalnych chwil pierwszego roku życia Maluszka. Kupując prezent z okazji Chrzcin lub narodzin maluszka, postaw na piękną grafikę, staranne szycie i unikalność polskiego hand-made’u.

Cena regularna kocyków 150 zł, jednak…

Do 6 maja wszystkie kocyki są o 30 zł tańsze 🙂

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w znalezieniu idealnego i niepowtarzalnego prezentu na wyjątkową okazję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *