Ciąża

Materiały, kolory, detale – wprowadzenie do nowej kolekcji

W marcu zaproponujemy Wam kilka nowości. Część z nich to ubrania zaprojektowane przez koszulove.com i uszyte przez absolutnie wyjątkowy zespół doświadczonych ale ciągle niezwykle otwartych na nowe trendy krawcowych.

Wkrótce będziecie mogły wybierać spośród:
– bluzek oversize ułatwiających karmienie z wszytymi skośnie krytymi zamkami w kolorze latte i grey
– bluzek oversize z ozdobnym ażurowym zamkiem rozpinanym z tyłu do głębokości zapięcia stanika
Bluzki będą miały rękawy 3/4 oraz krótkie
– sukienek w kolorze latte i grey ułatwiających karmienie piersią dzięki wszytym skośnie krytym zamkom

Dzięki współpracy z doświadczonym zespołem, nowe kroje są nienagannie wykończone, a detale stanowią o tym, że bluzki i sukienki nosi się z czystą przyjemnością.

Materiał
Bawełna w kolorze latte jest delikatna, o dużej gładkości. Po praniu i w użytkowaniu zachowuje się wzorowo – to znaczy prawie nie wymaga prasowania. Wyprasowana, sprawia wrażenie niezwykle szlachetnego materiału. Bawełna latte ma splot melanżowy, piaskowy. Kolor ten pięknie podkreśli opaleniznę blondynek i ciemną oprawę buzi brunetek. Jest uniwersalny i unikatowy.bDSC02238

Zamki kryte

Zamki kryte są w kolorze dopasowanym do materiału. Osiągnęliśmy efekt łatwego rozpinania i zapinania, co było istotne ze względu na użyteczność bluzek i sukienek – muszą przede wszystkim być funkcjonalne do karmienia piersią, również w sytuacjach publicznych, gdzie mamie zależy na sprawnym poczęstunku 🙂

bbbbDSC02238

Wykończenie

Ubrania wykończone są niewielką aplikacją z nadrukiem elementu logo koszulove.com

bbbDSC02238

Zamki odkryte

Ażurowy, czarny zamek o głębokości 20 cm, połączony z „raw” wykończeniem szarej dresówki, daje niepowtarzalny efekt
romantyzmu, stylu casual i zawadiackiej elegancji. Rozpięcie na plecach pozwala oversizowej bluzce opadać swobodnie z ramienia tak mocno, jak pozwoli na to właścicielka. Już wkrótce, w ciepłe dni, rozpięcie z tyłu będzie eksponowało pięknie opalone plecy.

bbDSC02238

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *